Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek egy afrikai...

Ti elmennétek egy afrikai vadászatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Apám és a bátyám nagyon szeretné, ha elmennék velük egy afrikai vadászatra. Nem tudom, hogy hogy reagálnék a lelőtt afrikai nemesvadak látványára. Eddig csak egy vadászaton voltam, ott is szarvast lőttünk, a lövés pillanatában pedig elfordítottam a fejem, és becsuktam a szemem. Ha nem is vadászni, de tájat nézni elmennétek?

18/L


2015. nov. 15. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szeretem a vadászatot-vadászokat, de a helyedben az utazás miatt elmennék. Kitudja adódik-e még ilyen lehetőséged, Afrika csodás lehet. A vadászaton meg nem muszáj részt venni, csinálj más programot. :) (N)
2015. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dél-Mozambikba mennénk. Szeretek fényképezni, egy próbát megérne, de azért várom mások válaszát is.:)
2015. nov. 15. 19:45
 3/5 Hardy Weinberg ***** válasza:
Csak fényképezőgéppel vadászom, azzal viszont mennék.
2015. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Én elvenném apáméktól a puskát, és inkább szafarira mennék a családdal. :)

Ha viszont nagyon erőltetnék a vadászatot, eszembe se jutna menni. Egy élő, ereje teljében lévő afrikai nagyvad látványával nem ér fel semmilyen undorító pózolós fotó az állat levágott fejével.

2015. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem minden vágyam, hogy Afrikába mehessek egyszer vadállatokat nézni. Ha meg tudtok egyezni, hogy ne kelljen vadásznod, meg hasonlók, akkor jó, de ha nem bírnád a látványt, akkor ne menj.


Én életem első vadászatán nem bírtam a halott nyulakat.

2015. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!