Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Dr. Németh Zsolt (8. ker. )...

Dr. Németh Zsolt (8. ker. ) elérhetőségek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fenti állatorvost nagyon dicsérik mindenhol, így gondoltam, elnéznénk hozzá a bőrbeteg macskámmal.

Egy problémám van, a címen és telefonszámon kívül SEMMIT nem találok a rendelőről.

Próbáltam hívni többször is, nem vette fel, végül írtam neki sms-t, melyre annyit válaszolt, hogy infók a neten (?!)

Tudnátok bármit mondani róla? A weboldalát ismeritek esetleg?

Bejelentkezésre fogad - amit egyértelműen nem tudok megtenni -, vagy "beeséskor" vizsgál?


2015. nov. 20. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
H, Sze, P 15-19 K, Cs 14-19 óráig rendel. Mi bejelentkezés nélkül mentünk mindig, érdemes korábban várakozni az utcán, mert sokan járnak hozzá, néha késik pár percet, addig a váró sincs nyitva. Nagyon kedves, türelmes, nem a pénzre megy!
2015. nov. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget, hétfőn megyünk is! :)
2015. nov. 20. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Húsz évig jártunk hozzá.Mindig bejelentkezés nélkül mentünk.

Most még vidékről is hozzá megyünk,ha nagyobb baj van.

2015. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!