Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyumat egy...

Hogy vegyem rá anyumat egy nyúlra? 14/L

Figyelt kérdés

Elmondtam már neki előnyeit hátrányait, de mindig csak a maga esze után megy, miszerint a nyúl nem házba való.

Mit tegyek?



2015. nov. 20. 16:41
 1/5 anonim válasza:
Sok gond van velünk, szerintem ne vegyetek.
2015. nov. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én anyám is nagyon elvakult volt ezzel kapcsolatban !!!

Ő is abban a hitben élt eddig, hogy egyik állat sem házba való.

Aztán bátyám hazahozott egy kiscicát, amit persze megsajnált és azzal az ígérettel engedte be a házba, hogy "ameddig kicsi" :D

Aztán végül bent maradt és ő is nagyon megszerette :)

Sztem a te anyukád is megbékél majd vele előbb-utóbb hidd el :)

2015. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért egy macska és nyúl nagy különbség.

Volt már 6 macskám is egyszerre lakásban, de az egyetlen nyulammal sokkal több baj volt, sokkal koszosabb, nem lett szobatiszta bárhogy is próbálkoztam, a szénát szétszórta, minden nap porszívózni kellett miatta, minden nap kimosni a helyét is igencsak macerás, ami mellesleg iszonyat nagy, mert kb másfél méteres ketrec kell neki minimum. Mellesleg szétrág mindent szóval ha kiengeded figyelni kell rá végig. Éjjel hangos szóval külön szoba nem árt neki... Ja, így én megértem anyudat, te is megérthetnéd. A nyúl valóban nem lakásba való. Szerintem te végig sem gondoltad ezeket...

2015. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan mit mond, hogy mi a baj vele? Miért nem engedi? Más állatot engedne?

Nekem volt egy törpenyuszim, 9 évig élt. Volt már kutyám, macskám, papagájom is, de talán a nyuszival volt a legkevesebb probléma. Csendes volt, ha játszott, akkor annak nyilván volt hangja, de közel sem zavaró. Ketrecben volt, egyedül meg nem engedtük, hogy felügyelet nélkül össze-vissza mászkáljon, így nem tud kárt tenni semmiben (viszont vigyázni kell mert előszeretettel rágcsál kábeleket, cipőket vagy tulajdonképpen bármit). Rendesen, rendszeresen kell takarítani a helyét és így nem büdös. Viszont mint bármilyen másik állat pénzbe kerül...Maga a nyuszi nem drága, de kell neki ketrec, itató illetve mindig kell neki kaját, almot venni. Nyilván lehet még millió dolgot venni kisállat kereskedésekben...hám, ilyen rágcsa, olyan rágcsa, rengeteg játékot lehet kapni, ez már rajtatok múlik, hogy mit vesztek neki, de az alap dolgok is viszonylag "sok" pénzbe kerülnek. Aztán vannak oltások is ( mondjuk a mi nyuszink sem volt beoltva és nem volt soha semmi baja, de azért vigyázni kell, főleg, ha sokat szeretnéd kint sétáltatni mert könnyen elkaphat valamit, akár más állatoktól), tehát érdemes. Tehát sok vizet nem zavar, hogy így fogalmazzak, de sokat kell foglalkozni vele...pl. etetni, itatni, takarítani, körmöt vágni...illetve pénzbe kerül a tartása.

2015. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vannak most papagájaim, naponta porszívózni és cserélni mindent nem nagy dolog, már hozzászoktam. Köszi a válaszokat :)
2015. nov. 20. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!