Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szeretnék...

Mit csináljak ha szeretnék állatot de a szüleim nem engedik?

Figyelt kérdés
Elváltak a szüleim.. Anyám emeletes házban, apám kertesben lakik. Egyik héten anyám , másikon apám. Nagyon szeretnék egy háziállatot de anyám a lakásba nem enged csak: hörcsögöt, halat, tengerimalacot és az ilyen kisebb állatokat. De az ilyenben mi a jó?? Nem lehet vele semmit se csinálni csak nézed, hogy mit csinál. Egyszer már volt macskánk de csak a baj volt vele. Apámnál volt egy kutyánk de az meghalt. Még a nyáron kaptam oda egy macskát de pár hete eltűnt. Apa azt mondta, hogy majd jövőre lehet macskám de mostanában inkább kutyát szeretnék. De az azért nem lehet mert azzal foglalkozni kell és én se vagyok mindig ott, ő meg reggeltől estig csak dolgozik. Valaki tudna segíteni?

2015. nov. 25. 06:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Kisállatát nem kell, kutya felesleges, úgyse lesz vele foglalkozva, macskát meg majd kapsz :D hol a probléma?
2015. nov. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Attól félek , hogy a macska megint eltűnik mint az előző. Megy annak nem lehet trükköt tanítani XD
2015. nov. 25. 07:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

milyen messze lakik a két szülő? nem megoldhato, hogy a két hét között viszed magaddal a jòszàgot? mert így én se engedném. egyreszt labilis vagy, hogy mit szeretnél, másrészt 1 hétre elmesz, addig meg kinlodjon vele a szülő? olyat válassz amit tudsz vinni magaddal.. am szerintem a tengerimalac és a nyuszi nem olyan rossz.. vagy sün.

a macska meg valószínűleg azért tűnt el, mert egy hétig szartak rá, és inkább máshova ment ahol kap szeretet és kaját egész héten.. szóval én kutyát és macskat akkor kérnék, ha vele vagyok mindig, nem passzolom le minden 2. héten..

2015. nov. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A tengeri malac még jó ötlet csak apám meg olyan, hogy egy állatnak szabadon kell élnie és nem bezárva.
2015. nov. 25. 07:25
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél patkányt, nagyon intelligensek, sok kutyánál okosabbak, trükköket is taníthatsz nekik. Csak sajnos nem élnek sokáig.
2015. nov. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ha mondjuk 120as ketrecben tartod, és gyakran kiveszed, szerintem nem börtön.

de mondom függ a tavolsagtol. ha pár utcara laknak simán at tudod vinni amikor a másik szulonel vagy :)

2015. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
apám igy is ugy is kocsival visz :) meg még van egy csomó cuccom csak akkor még segitenie kéne lehozni a 4. röl de megoldható
2015. nov. 25. 07:53
 8/13 anonim ***** válasza:

A macska jutifalatos módszerekkel szinte mindenre megtanítható amire egy kutya, igaz több munka, de nagy buli. (Kutyát is macskát is tanítottam.).

Néhány macska apportírozni is szeret

2015. nov. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a macskával csak az a baj, hogy ha kimegy az utcára és szelíd akkor bármelyik ember elviheti
2015. nov. 25. 08:13
 10/13 anonim ***** válasza:
A rágcsálókkal is lejet játszani. Ahogy olvasom itt a válaszodat, az értelmi szintednek megfelelően kaphatnál plüssállatot. Ilyen felfogással kb az való neked.
2015. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!