Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot tudnátok...

Milyen állatot tudnátok ajánlani otthonra?

Figyelt kérdés
Kutyát nem szeretnék mert nem élek túl rendszeres életet, hogy folyamatosan le tudjam vinni sétálni, viszont nem vagyok egy nagy macskás sem.A halat nem tudom simogatni a rágcsáló meg buta és kicsi és az sem dögönyözhető, szóval milyen állatot tudtok ajánlani? Görényem már volt nem jött be mert folyamatosan eldugta a csirkemellet a szoba különböző pontjain, de ettől eltekintve jól kijöttünk :)
2015. nov. 29. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek neked állat?
2015. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Asszony. Vagy ha L vagy: ember:-)))
2015. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Plüss. Esetleg ilyen interaktív dög,és akkor még buta sem lesz. Pont annyit adna, amennyit te is neki :)
2015. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát igen, minden állattal rendszeresen kell foglalkozni, ha ezt nem tudod neki biztostani akk sztem is tölts le vmi alkalmazást ;)
2015. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy félméteres négerdildó. Azzal nyugodtan játsszhatsz, dögönyözheted és a csirkemellet sem fogja eldugni a sarokban. Kis kényes majom.
2015. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tamagocsit, bár azzal is foglalkozni "kell", vagy marad a fentebb javasolt plüss.
2015. nov. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Négerdildó!!! Én sírok! xDD


ON: Plüssállat. Madarat sem ajánlom, sok foglalkozást igényelnek. Hüllők és kétéltűek szintén kényesek, tapasztaltabb gazdinak valók.

Esetleg valamilyen pók vagy nagyobb rovar?

2015. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tudtam, hogy ezt is le kell írnom (gondoltam magától értetődő) attól mert a munkám nem engedi, meg, hogy majdhogynem fix időben levigyem a kutyát attól még nem azt jelenti, hogy éheztetem, és nem foglalkozom az állatokkal, állataimmal. És igen ha "kényes dögségnek" számít az, hogy nem szeretném a rohadó húscafatokat szagolni a lakásomban, akkor igen az vagyok mert tényleg aranyos sokat foglalkoztam vele, csak ezek a csínyek nem jöttek be annyira
2015. dec. 3. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!