Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék vele?

Talált kérdése:

Mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés
A tengerimalacom meghalt,mit lehetne csinálni vele?Nemegy kis darab?

2015. dec. 15. 15:55
 1/4 Lizee-Jana ***** válasza:

Menj el egy mezőre vagy erdőbe és temesd el... de néhány helyen beveszik az állatorvosok a halott állatokat, de fizetni kell. Amikor az én tengerimalacom meghalt mi eltemettük az erdőben.

Megkérdezhetem, egyedül tartottátok? Vagy volt társa? És ha volt, a megmaradt malacnak (ha egy) ugye szereztek társat?

Részvétem a tengerimalacodért! :(

Majd írd le mit döntöttetek/csináltatok :)

2015. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Végül kimentünk és eltemettük.Társa sajnos nem volt szegénynek.

Nekem is a te malackádért.

Köszi a választ!

2015. dec. 16. 21:19
 3/4 Lizee-Jana ***** válasza:

Megkérdezhetem miért nem volt társa?

A tengerimalacok csoportállatok, legalább 2 kell. Külömben stresszes lesz az állat élete, félink lesz stb és akár korai halált is okozhat ha nincs mellette egy társ. A tengerimalacoknak akkor is kell társ ha egész nap foglalkozol vele. Nekem 4 van és miután meghalt az egyik hoztam helyette egy kislányt hogy ne keljen meváltoznia nagyon a csapatnak!

Hány éves volt?

2015. dec. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még csak két éves volt,nemtudtam hogy ilyen fontos a társ a tengerimalacoknak :(.Ha a jövõben megint lenne erre oda fogunk figyelni majd.
2015. dec. 17. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!