Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ma volt a helyi menhelyen...

Ma volt a helyi menhelyen jezuskazas. Nem keves amit vettem?

Figyelt kérdés

A helyi menhelyen minden kutyusnak lett egy "jezuskaja" aki valamilyen ajandekot vett neki. En is az egyik kutyuse lettem es vettem neki egy sipolos csontos jatekot, egy tablas kutyacsokit meg 3 ilyen csocsalos borbol keszult valamit es egy nyakorvet.

zerintetek nem keves ez? :/

takaron gondolkodtam meg de az mar tul sok lett volna..marmint amennyit ratudok szanni most :/

Szerintetek?


2015. dec. 20. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg fog sértődni a kutyus? Nem? Hát akkor?
2015. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem a kutya...


Hanem a gyepin..

hogy csak ennyit tudtam venni..

2015. dec. 20. 11:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a kutyacsoki, az egyik "csocsálós valami" meg a nyakörv helyett inkább vettem volna egy takarót meg egy kis kutyakaját. De nem hiszem, hogy a kutyus meg fog sértődni, meg szerintem az emberek is inkább örülnek, hogy valaki akár Ennyit is szánt az akcióra
2015. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez pont elég :) Figyeld meg,lesz aki kevesebbet vett.Esetleg otthonról ha valamit találsz még,aminek örülne,de szerintem ez pont elég.


Off:Táblás kutyacsoki.Ilyet sem hallottam még :) Majd kipróbálom Katicával.

2015. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nyakorvet azert vettem mert azt mondtak arra nagy szukseg van :/

Meg azt mondtak hogy inkabb ilyen kis nasikat vegyunk mint egy nagy adag kutyakajat :)

Meg ugye takarora is nagy szukseg volt de azok azert annyira nem olcsok :/

2015. dec. 20. 12:09
 6/10 anonim ***** válasza:
A kutyacsoki értelmetlen dolog, persze az emberi csokinál jobb, mert az meg mérgező a kutyának nagy mennyiségben. Egy szelet rántotthúsnak szerintem jobban örülne. :) De ezt csak a jövőre nézve mondom, ne aggódj emiatt, a kutya mindennek örülni fog, leginkább annak, ha simogatod, foglalkozol vele, esetleg sétálni is el tudod vinni. Nem a pénz számít, a kutyának főleg nem.
2015. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj új takarót venni. Ha van otthon használaton kívüli, ütött-kopott, az is nagyon jó. De ügyesen ajándékoztál, legyen nekik is karácsony, amikor olyanokat kapnak, amit máskor nem.
2015. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

szerinted a kutyáknak ott erre van szükségük a te sok baromságodra??? gondolkozz már takaró meg étel.

Te kintlennél pl a sivatagba akkor pl te örülnél neki ha iphone 6 ot adnának neked nem pedig vizet élelmet?...az emberi butaság...

2015. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is azt javaslom, hogy nézz körül otthon és egy használt takarót vigyél, ha még szeretnél valamit
2015. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9: Szövegértés egyes, leülhetsz! A MENHELY KÉRTE a nyakörvet és a nasikat. Nekem is logikusabb lett volna 2 zsák tápot, Calopetet vagy valamit, kivinni, de azt nem kérték.


"Meg ugye takarora is nagy szukseg volt de azok azert annyira nem olcsok :/"

Legközelebb kérdezd meg, hogy törölköző jó-e: azt magas hőfokon lehet mosni, fertőtleníteni. (Nekem legalább is ezt ajánlotta unokatesóm a kutya alá: porallergiás vagyok, az atkák 60-70°C környékén pusztulnak.) A Jyskben most 1000Ft-ért dobálják a törölközőket, mégsem akkora rablás, mint a spéci "kutyatakaró".


Egyébként nekem egyáltalán nem tűnik kevésnek, de én biztos nem költöttem volna kutyacsokira, inkább vettem volna helyette valami 1, max 2 összetevős egészséges snacket (szárított marhaszegy, banánra tekert csirkemell szárítva), de hát ízlések és pofonok :)

2015. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!