Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Farkaskutya? Miért ne?

Farkaskutya? Miért ne?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni, hogy miért mondjátok ennyien, hogy nagyon veszélyesek?

Olvastam, hogy nagyon sok foglalkozást, tanítást igényel.

De miért nem lehet úgy tartani, mint egy kutyát?

Mi az, ami kell ahhoz, hogy valaki ilyet tartson?

Több kérdést is feltettem, remélem valaki válaszol nekem normálisan.

Köszi előre is (am szimpla érdeklődés csak)


2015. dec. 27. 16:26
 1/3 DaWe725 válasza:

Nincs olyan, hogy farkaskutya! :)

Szerintem a Német juhászra gondolsz, mert azzal keverik.

2015. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a csehszlovák farkaskutyára gondol, amelyik farkas hibrid.

Kérdező, ezt pontosítsd!


Hogy válaszoljak is: Ismered az öszvért? Se nem ló, se nem szamár. Más. Na ilyen a csehszlovák farkaskutya is. Nem kutya, hibrid.

2015. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csehszlovak farkas kutya es a nemetjuhasz ki van love mert azt mondta hogy "mert nem lehet ugy tartani mint egy kutyat"...szoval farkas ami valojaban maga egy farkas... Azert mondjak azt hogy veszelyes mert vadallat egy ragadozo aki sose lessz olyan jo kapcsolatba mint egy kutyaval...a farkas tartas TILOS..eleg kemeny en megis buntetnek ha egy farkas vonyitast hall a szomszed...a masik hogy nagyon nagy tragedia lehet belole...ha nem vagy ingyen elo es nem vagy otthon egesz nap akkor amugy is elfelejtheted mert vele egesz nap tevekenykedni kell...a setaltatas mas teszta mivel senki nem mer farkas kozelebe menni igy gondolom a szocializacio mas lessz ami alapjan nagyon dominans lessz mint emberekkel mint alatokkal eggyarant...mas reszt barmikor egy szimpla (neki) jatek kozben nagyon megserulhetsz mert alapbol nagyon megharaphat....illetve neki picivel tobb a mozgasigenye mint egy agarnak (arra a nagyon gyors versenykutyara gondolok) szoval ennyi....ha a csehszlovak farkas kutyara gondolsz akkor az nem veszelyes de mint a farkast azt nagyon megkell nevelni ha tudod...amugy ugyan azok illenek ra mint a farkasra csak a csehszlovak farkaskutyaert nem buntetnek es picivel kisebb a mozgas igenye...de vele is egesz nap ott kell lenni
2017. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!