Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Degukat tartok. Bepenészedett...

Degukat tartok. Bepenészedett az egyik Fa odujuk. Mivel tudnám úgy letisztítani, hogy ne maradjon fertőző a fa?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hipo-val vagy domestos-sal bármiféle erős vegyszerrel, de lehet ecet is szerintem.
2016. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy a fa a vegyszert se igya föl, mert elrágcsálják a végén itt nekem...
2016. jan. 4. 01:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ecettel nyugodtan lehet. Deguknál sajnos csak olyan fa felületek lehetnek bent, amik kezeletlenek, ennek ez az átka, hogy koszolódnak, mert rápisilnek. A fa polcokat is érdemes peremezni és almozni emiatt. Ahová lehet én már laminált padlólapot teszek be, mert azt szabad és ellenállóbb. A ketrec hátulja, alja is az, sőt van amelyik házikóra is azt tettem. Én is ecetezek tizenéve. Hatósági állatorvostól is kérdeztem, ő is az ecetet mondta és a szódabikarbónás vizet, de vagy egyiket vagy másikat, mert semlegesítik egymást. Szódabikarbónát lehet meleg vízzel keverve használni, ecetet nagyon forró vízzel ne, mert a gőze csíp, ha belélegzed.
2016. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!