Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen parasztok az...

Miért ilyen parasztok az emberek, hogy a kutyájuk után a sz@rt nem szedik fel?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek! Sokszor beleléptem már, de nem is látom! Acélbetétes bakancs bordái közül meg eléggé nehéz és gusztustalan hurkapálcával kikapargatni.

2015. dec. 28. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 5 év alatt, amióta a mostani lakótelepen lakom, úgy vettem észre, lényegesen kevesebb a kutyapiszok. Mert a normálisabb kutyások igyekeznek nevelni a kevésbé normálisakat. Ilyenkor, karácsony után jönnek az új kutyatulajdonosok. Akkor egy ideig megint népnevelni kell. Szerencsére, a legtöbbje megérti. Viszont mindig akad olyan, aki csakazért sem. Nemrég megkaptuk, hogy ő fizeti az adót, hát abban benne van a közterület tisztán tartása is.

Nehogy azt hidd, egy kutyásnak kevésbé kellemetlenebb belelépni a produktumba.

2015. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két közepes kutyám van, és bizony néhanapján szarnak akkorát, mint egy hegy. De becsülettel felszedem, lakótelepen lakom, és itt mindennek szeme van. A Duna parton nem szedem össze, nem jár arra senki.

Én is acélbetkósban járok, és léptem vele kulába... Hát egy napi program kiszedni belőle. :D Itt főleg a törpekutyások nem szedik össze, mert "a kiskutya kicsit szarik, az is aranyból van!". Én igenis rájuk szólok, hogy ember, szedd össze a kulát, vagy a nyakadra kenem.

Nekem még a hónom alatt is szarszedő zacskó van, biztos ami biztos.

2015. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

ahogy én észrevettem sok helyen nincsen kuka.

pl ahol én lakom ott se jobbra se balra nem található 500 méteres körzetben kuka ahova bele lehetne dobni,pedig sűrűn lakott terület.

heti 1x tolják ki a házak elé a szelektív hulladék tároló kukákat,azok kint állnak 2 napig,akkor szedem csak össze.

2015. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én többnyire felszedem, de ha olyan helyre sz@rik, ahol nem zavaró (pl. bokor alja) vagy hasmenése van, akkor nem szedem fel. Illetve ha csak egy bogyót produkál, akkor is ott hagyom. (Kistestű kutyám van.)

Szerintem vannak sokkal zavaróbb dolgok is, mint a kutyasz@r, de megteszem, amit tudok. ;) (Eléggé idegesítő, amikor a kutyám csak egy bogyót "gyárt" és rám szólnak, hogy szedjem fel. Persze pont ilyenkor látják, akkor soha, amikor felszedem... XD Múltkor így jártam a hasmenés miatt is. A normális kakit mindig felszedem, de amikor az 5kg-os kutyám kiprésel magából egy "galacsint" és azért szólnak be, amikor nem az útra sz@rik, hanem a füves részen az avarba, akkor eléggé felidegesítenek.)

2015. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 elwera ***** válasza:
Nincs lelkiismeretük, sunnyognak, mert bunkók.
2015. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!