Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kétéltűek tarthatók...

Milyen kétéltűek tarthatók könnyen fogságban? (Kezdő vagyok)

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Karmosbéka. Ez az alap.
2015. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Karmos békán kívül a bordás gőte is,nekem van kettő,elég igénytelenek,sokféle férget megesznek(tubifex,giliszta,csontkukac,szúnyoglárva,meztelencsiga,lisztkukac,de nekem az egyik csipeszről is elfogadja a kishalat,tücsköt)ha élő vízibolhát raksz be nekik,azzal is elvannak 3-4 napig.
2015. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

A karmosbéka kevésbé tetszik, de a bordás gőtének utána nézek.

2015. dec. 31. 11:32
 4/9 anonim ***** válasza:

A gőtéről még annyit,hogy rakjál be neki kimászót! Mert vannak oldalak,ahol azt írják,hogy nem kell,de ez téves,mert az enyémek közül az egyik ki szokott mászni rendszeresen,és vagy fél órát ott pihen.Egy kétéltűről van szó,kell neki a szárazföld! de minimum meg kell oldani,hogy a vízfelszínig érő mű-vagy élő növény(nekem műnövény is van a terkóban,és a másik gőte azon pihen)fadarab legyen nekik,ahol kidugva a fejüket meg tudnak kapaszkodni.

Bújócska is kell nekik,a legegyszerűbb ahogy nekem is van,egy üreges kerámia fatörzset raksz be nekik úgy,hogy félig lepje el a víz.Így ki tudnak mászni rá,és be is tudnak bújni alá.

2015. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2015. dec. 31. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
aga varangy
2016. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lapátfarkú gőte, márványos gőte, tarajos gőte, nyílméregbéka, törpe karmosbéka!
2017. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Foltos barázdásgőte, talpas gőte, krokodilgőte, törpe karmosbéka és tigrisszalamandra
2018. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kínai tűzhasú gőte, barlangi vakgőte!!!!!!!!!!
2018. jan. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!