Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez milyen fajta pok?

Ez milyen fajta pok?

Figyelt kérdés
Mostanában a lakásunkban sok pok van.Azt hiszem,az almából jönnek ki amit behozunk,vagy a fából a cserépkályhához.Zöld színűek,és nem szőnek hálót,álltalában a plafon egy sarkában húzodnak meg.Kb 2 centisek.
2010. márc. 24. 20:54
 1/7 anonim válasza:
10%
Olyanok mellyek zöld színüek és nem szőnek hálót.
2010. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyümölcspók
2010. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sokszor láttam már a kertben zöld színű pókot. Sajnos nem tudom milyen fajta pók, de mindig a fákon láttam főleg pont az almafán. Szóval szerintem félnetek nem kell tőle, biztos nem bánt.

Valószínűleg a fából vagy az almából került a lakásba, erre oda kell figyelni és akkor nem lesz több.

2010. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a karolópóknak is van zöld változata, nézd meg a képét és hasonlítsd össze
2010. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

így néz ki ?? [link]

mert ienekkel nekemis televan a ház állandóan a plafonon meg az ágy felett szaladgálnak. neten kerestem állítólag simán zöld pók a neve:O én nemtudom de megfoghatod nemcsípnek énis mindig megfogom azt kihajítom őket a házbol hameg este van lusta vagyok kivinni akkor agyonverem.és mégis televan a ház :O

2010. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi..pont ilyenek,énis annyit tok tenni h kiviszem őket.thx
2010. márc. 25. 17:24
 7/7 Várhegyibence ***** válasza:
Pont tegnap láttam egy kb 2 centis zöld pókot, eetleg ha privátban küldenél még infót a pókról talán tudnám
2018. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!