Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kisállatkereskedésben, vagy...

Kisállatkereskedésben, vagy hyper-/szupermarketekben szoktatok állateledelt vásárolni inkább?

Figyelt kérdés

Esetleg mindkettő?

Miért?


Állatodnak felszerelést is szoktál venni?



2016. jan. 11. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Kutyatáposnál szoktam venni kimérve.
2016. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahol útbaesik, szoktam.


Egy hónapba egyszer kétszer nem tétel pár madárnak.

2016. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Webshopból szoktam rendelni mindent, mert olcsóbb, házhoz jön, jobb fajtákat lehet kapni.
2016. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisállatosnál, halkaját szupermarketben nem kapni, hiperben is csak gagyit.
2016. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Macska- és haleledelt, valamint almot állatkereskedésben. Jobb minőséget lehet venni, nagyobb a választék.

Madár- és hörcsögeledelt webshopban, olcsóbb.

Felszerelést általában webshopból, nagyobb a választék és olcsóbb - de ritkán állatkereskedésben is, illetve egy-egy dolog megfelelő minőségben van hipermarketben is, és ott olcsóbb.

Épp eléggé feltérképeztem már a környezetemben a lehetőségeket, hogy tudjam, ár-érték arányban kitől kapom a konkrét dolgot tekintve a legjobb ajánlatot:)

2016. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Internetről rendelek, mert csak ott van igazán jó fajta, nálunk vidéken a boltokban nincs. Ráadásul olcsóbb és egyszerűbb is. Nagy ritkán állatkereskedésben veszek valamit.
2016. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 könyvmoly18 válasza:
Szupermarket, néha kisállatkereskedés, sokszor házikoszt maradék. Eddig nem panaszkodtak :D
2016. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!