Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki milyen állato (ka) t tart...

Ki milyen állato (ka) t tart otthon?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 09:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%

A lakásban van egy mentett kutyám. A kertben -nem igazán tartom, csak odaszoktak- van egy pókocska, meg egy feketerigó család. Lassan barátkoztatom a férjemet a gondolattal, hogy szeretnék még egy kutyát, mert ömlenek a megkínzott, néha még időben megmentett kutyákról a hírek és olyankor mindig rosszul vagyok. Tudom, hogy nem menthetek meg minden állatot, de úgy érzem, hogy még egy kis jószágnak van hely a szívünkben, van rá időnk és pénzünk, aztán onnantól muszáj leszek leállni, hogy ne én legyek a helyi "bolond, kutyás nő".


Ezenkívül bárki betéved a kertbe, szívesen megvendégeljük, ha gerinces állat és segítségre szorul, azt megkapja tőlünk, legalábbis ha hagyja magát megmenteni, ugyanis néha riadtukban elrohannak.

2016. jan. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
egy kiskutya és egy nagy cica :)
2016. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
egy férj és 2 papagáj
2016. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%

2 falusi cica tesók

1 fogadott cica

5 kutya

3 kölyök kutya

20 tyúk

4 kecske

2016. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 gom ***** válasza:
100%
A lakásban egy hullámos papagájt.A kertben egy kutyát,és 4 macskát.Egyébként a kertünkben él egy sündisznó család,egy fekete rigó család,és egy szén cinege család.
2016. jan. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
23%
4-es mivel, vagyis inkább miből etetsz ennyi állatot, egy vagyon 5 kutyát tartani, és még ott a többi állat...
2016. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
A négyes válasz kiütött :) Nem semmi lehet! Gratulálok. Már csak a lovak hiányoznak :)
2016. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
56%

6# neked mi közöd van hozzá, hogy mibol eteti?


nekem van 3 cicám ès 1 teknősöm ,vannak halaim ès csigàim is egy másik aksiban.:)

2016. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
84%
8-as kíváncsi vagyok, ugyanis én egy cicát és egy kutyát havi 20ezerből tartok gondolom megfelelően,(és ha valaki megkérdezi nem sértődöm meg, hogy mennyiből, vagy miből) átlag normál munkából, nincs kocsim, sem hitelem, az állatokra költök, mi ebben olyan nagy dolog, ha ezt anonim valaki leírja...
2016. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

- 1 kutya (gyepiről hoztuk, amilyen állapotban, szerintem lehet mentettnek nevezni)

- 2 befogadott cica

- 40 literben: egy tucat Boraras urophthalmoides, 1 süncsiga, 1 betta (Uszonytépő, azért hoztam el a boltból, mert itthon ez a nyavalya nem ismert. Nekem meg van annyi tapasztalatom, hogy karban tudjam tartani a sebeit.)

- 112 literben, 2 süncsiga, 3 Stiphodon sp. géb, 10 vörös karcsú díszmárna és egy félős paradicsomhal leány.

- kerti tó: aranyhalak, békaporontyok, nyáron hízókúrázó békák. A legbüszkébb a tavalyi erdei béka szaporulatra vagyok és arra, hogy egyszer nálunk nyaralt egy vörös hasú unka.

- ezen kívül szokott hozzánk járni két süni, ha látjuk/halljuk, megkínáljuk őket egy kis macskakajával.


Hát te, kedves Kérdező? (:

2016. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!