Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Macska vs. Kutya?

Macska vs. Kutya?

Figyelt kérdés

Melyik jön be neked inkább, a macska vagy a kutya?

Érveket és ellenérveket is kérnék ha lehet.



2016. jan. 23. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Kutya. Én mindig is kutyás voltam. A leghűségesebb állatok, és mindig csak kutyáim voltak. Imádom minden vele töltött pillanatát. Macskám nem volt, viszont én úgy gondolom, hogy a kutyával sokkal több mindent lehet csinálni, mint a cicákkal.
2016. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő.
2016. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek megvan a maga haszna.

A kutya nekem túl nagy kötöttség, a macska jobban elvan magának, főleg, ha az egész dűlőé, csak itt eszik a leggyakrabban. Elutazom egy időre? Majd eszik másutt, fog magának egeret és kész.

Amúgy szeretem, hogy önfejű lény, mint én, önálló, inkább laza haveri érdekkapcsolatban vagyunk, mint másmilyenben. Egyenrangúbb így, ami demokratikus és anarchikus hajlamaimhoz illik.

2016. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kutya, mert egy hűséges társ. Több érzése van, mint egy macskának.
2016. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről kutyás vagyok, de érveket ne várj egy ilyen kérdés kapcsán. Olyan ez, mint a vallás: mindenki a maga istenében hisz. Nem keresi az okot, csak hisz és kész.
2016. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kutya az egyik kedvenc állatom. Nem tudom, miért, lehet azért, mert hűséges, és a kutyám kb a legjobb barátom (jó, fura vagyok na :D) de az is lehet h csak azért mert olyan cuki feje van :P de a cicákat is imádom, az is volt sok, de azok mindig jöttek mentek, a kutyám meg pár hónapos kora óta itt van, és lassan 9 éves lesz.
2016. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nándor Oláh válasza:
Mindkét állatot imádom. A macskák igényesebbek szeintem, mint a kutyák, de remek elfoglaltságot teremt az is, hogy dédelgeted a cicádat. A kutya az ember legjobb barátja, de az előzővel ellenkezőleg, a kutya inkább rád figyel oda, mint te rá, megérzi a bajt, szomorúságodat, és olyankor jólesik egy kis törődés. Mindkettő a válaszom, mindkét állatból kettőt tartok. :)
2016. febr. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!