Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatoknál is létezik...

Az állatoknál is létezik homoszexualitás?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Az egyik palotapincsink is az volt. A szomszédnak a lány palotapincsije nemérdekelte,de a fiú palotapincsi annnál inkább :-D
2016. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, pl. a csimpánzok nemtől függetlenül csinálják egymással, aki éppen közel van.
2016. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Tessék; Egy öt éves Velvet cikk erről a témáról:


[link]

2016. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
30%
Génhiba okozza, ami bárhol előfordulhat, szal egyértelmű hogy vannak meleg állatok.
2016. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pár éve nagy hír volt:

[link]

2016. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt több, akadémikus kutató is arra jutott, hogy minden emlősállat biszex hajlamú.


Ezen felül több, mai pszichológiai elemzés eleve abból indul ki, hogy szerintük minden ember biszex, csak hát társadalmi hatásra 1-2 ezer év óta elnyomják a legtöbben (saját maguk önmagukba pszichésen) a homoszexuális oldalukat, tudatosan, vagy öntudatlanul, és szerintük ez főleg a fárfiakra jellemző (általában szintén társadalmi hatásra).


Tehát e kutatók szerint egy nemi orientációs skálán helyezkedik el minden ember, a 99% homoszextől a kb fele-fele arányú biszexeken át a 99% heterókig, de többnyire valahol félúton helyezkedik el a többség -ergo biszex a többség-, számos pszichológiai kutatás szerint.


Hát nem tudom... nem vagyok pszichológus. De nem zárhatom ki eleve az álláspontjukat. Megfogalmazásuk szerint látens bi mindenki. Látens, tehát rejtett, önmaga által sem tudott. Pl én nem tudok magamról ilyet, én heteronak ismerem magam.


Aki kézzel lábbal tiltakozik, az semmibe veszi a logika szabályait. Érdemes megfigyelni olyan kutatásokat, melyek reális tényezőkre hivatkoznak, bár ettől önmagában még nincs feltétlenül igazuk, de nem is zárható ki eleve ilyen esetben.


Az emberek más része által meg tudott dolog önmagukról, de vagy álcázzák magukat, vagy titkolják, vagy bevállalják.


Visszakanyarodva az állatok témára: egyes etológusok szerint meg tehát minden emlős állat eleve bi hajlamú. Ez további érv arra nézve, h érdemes elgondolkodni azon, vajon tényleg látens biszex-e minden ember (szintén), vagy sem.

2016. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
(Hiszen fiziológiásan -és részben pszichésen is- az ember is egy emlős állat.)
2016. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 fakszajani válasza:
szerinted ? Mindenhol vannak kivételek
2016. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Cs.Zoltán válasza:
2%

Nem! Nem létezik! Ha egy azonos nemű állat a másikra ugrik, az pusztán a dominancia jelzése, és azt jelenti, hogy "lám én annyival vagyok nálad erősebb, hogy ezt is meg tudnám veled csinálni"!Ez egyébként gyakran előfordul! Minden bizonnyal az embernél is ebből a viselkedésből alakult ki! A leginkább a börtönszlengben használatos kifejezés a "m.....k k...g" ( a kifejezés fennakadt a "trágárságszűrőn", de a legtöbben bizonyára hallottak már róla)

sem szexuális felhívás, hanem aki mondja, azt akarja tudatni, hogy a másikat könnyűszerrel megveri! Igaz, a homoszexuális lobbi nyomására egyesek próbálnak ilyesmit bizonyítgatni, de ezek halva született próbálkozások! Az emberen kívül nincs mégegy faj, amelyik irracionális felesleges és haszontalan dolgokat csinálna! Tehát a kérdésre a válasz, határozott nem!

2016. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!