Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Eg tyúk lehet egyedül boldog?

Eg tyúk lehet egyedül boldog?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Egészen biztos, hogy a boldogság, mint érzelem nincs jelen a tyúk agyában.
2016. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően társas lények, legalább 2-3 baromfi az ideális.
2016. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még boldog se tud lenni.
2016. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A boldogságról mit sem tudok, de szerintem is társas lények... Egy kupac másik tyúk és egy kakas, az már alakul.
2016. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valamiért a leírás nem ment el.

Szóval kicsike udvarunk van. És nagxon szeretem a tyúkokat. Gondoltam, hogy jó lenne tartani, de nem tudom, egyedül mennyire érezné jól magát, megérné-e. Vagy esetleg még kettőt. Többet nem szeretnék. Mit gondoltok?

2016. jan. 31. 00:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Kettőt már meg lehet próbálni, de amúgy nem értek hozzá, csak hát láttam már egy csomó tyúkot. Aranyosabbak is többen, pontosabban szórakoztatóbbak :D Amikor tyúkjaink voltak, nem kellett cirkuszba mennünk (jó, máskor sem, nem az én műfajom). Nálunk nem volt kakas, de azért elvoltak. Persze hogy hogyan érezték magukat, azt nem tudhatom, de mentális problémákat nem láttam rajtuk, kis buta tyúkok voltak, de azért az ételt általában megtalálták és egész normálisan vezetgették egyszerű életüket.

Csoportban, falkában levő állatokból szerintem mindenképpen több kell egynél. 2-nél már van társaság, ha kicsi is a létszám, egyedül egészen más.

2016. jan. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. febr. 3. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!