Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok. Szeretnék egy...

15 éves vagyok. Szeretnék egy kisállatot, ami nem foglal sok helyet és nem harap. Ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
csigát
2016. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hangya - gilisztafarm
2016. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 $$$$$ ***** válasza:

Mi az a nem sok hely ? :D

Mert gondolom azért nem egy befőttes üvegre gondolsz :D

Mert ha van 1 négyzetméter körüli helyed akkor sok fajta kis àlatot tarthatsz. Tudom ajánlani a törpenyulat nekem van 3 is :D mondjuk ők nagyobb helyen vannak 1 négyzetméternél. Valamint a hörcsögöt is merrm ajánlani mert nekem van 2 és nem foglalnak nagy helyet és nem is harapnak. Valamint van csuklyás patkányom is amit szintén merek ajánlsni :) Természetesen ha rosszul bánsz a felsorolt állatokal akkor haraphatnak de normál esetben nem. De ha nem emlősbe gondolkozol akkor a teknős is ,, jó kis állat'' nekem 2 ékszer tekim van és nincs velük túl dok gond :) . Vagy a halak is jók akvárium vagy tó ( mind kettő van :D ) de ők inkább csak díszek nem lehet velük játszani. Meg nekem van egy fürjem is ( mentett állat ) nagyon jó pofa :D . De ha nem akarod ezt mindet akkor a patkányt ajánlom ő a legértelmesebb mind közül :) ;)

2016. febr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 $$$$$ ***** válasza:
Bocsi a helyes írásért teóról vagyok.
2016. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tengerimalac👌👌👌
2016. febr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hörcsög❤
2016. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom kezdő állattartó vagy, szerintem tengerimalac vagy törpenyuszi, őket lehet dögönyözni, viszonylag egyszerű a tartásuk, viszont akármilyen állatod lesz, ha nem bánsz jól vele harapni fog.
2016. febr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Törpenyuszi vagy csuklyás patkány
2016. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!