Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet bent valami?

Lehet bent valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2-3 napja éjszaka úgy hallom mintha valami menne a szekrényen. De csak úgy hogy egy kis zajt csap ahogy pl elmegy a doboz mellett. Egér kakit nem találtam. Szekrényt nem tudom elhúzni egyedül. Most is hallottam mintha az egyik doboznál ment volna. Kaparászást se hallok soha. Félek elaludni. 11 hós kislányommal alszok ebbe a szobában. Szerintetek van bent valami vagy esteleg kintről jön be valamo hasonló zaj?
2016. febr. 14. 20:31
 1/4 anonim válasza:
0%

Box, birkó,szex, ki nevet a végén,

vagy székeset, Kártyázzatok

Pókerezzetek és pontok szerint vetkőzni aki veszít az meztelen marad

2016. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet egér, tegyél ki csapdákat. De azért aludhattok nyugodtan, nem fog bántani titeket.
2016. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző, honnan tudod hogy nem a kopogó szellem az

?

2016. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egérragasztós papír (karton) azon valami csali. ha rágcsáló, akkor rámegy. ha nem, akkor pasz. De hívj 2 ismerős férfit és helyezzék át a szekrényt. Szerintem még le is vadásznák a kis betolakodót.
2016. febr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!