Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hallottátok? Lerombolják a...

Demidia kérdése:

Hallottátok? Lerombolják a városligetet!?

Figyelt kérdés
Biztos eljutott a fületekbe hogy lerombolják a városligetet és helyette múzeumnegyed épül.(Szerintem elkeserítö hogy idáig süllyedtünk, hogy a városiak KIS zöld területét ıs elveszik.)Nektek mi a vélemémyetek? Milyen eszközökhöz folyamodnátok hogy megvédjétek?

2016. febr. 15. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
No? Csak nem orbány akar oda építeni valamit rélehelkének?
2016. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
rálehelkének?
2016. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna egy skizofrént elnöknek választani!

El kell kergetni!

2016. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jé, egy alig 3 éves hír ma eljutott hozzád is?!
2016. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

" Nem kellett volna egy skizofrént elnöknek választani! "

Nem skizofrén, hanem szociopata.

De az ilyen tájékozott, a politikát/ közéletet nyomon követő emberek, akiknek ma új hír az, ami ellen mások évek óta tiltakoznak, 2014-ben is rászavaztak, "meeer Agyúúúúrcsány", meg "emúúúút nyoooc év...".

:-(

2016. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés! Nem híradó vagyok hanem egy kérdést tettem fel hogy ti mit szóltok ehez. Ja és aki azt írta hogy eljutott hozzám a három éves hír az nyugodtan írhatna értelmes választ is de nem ô inkább lekezel. Te se vagy jobb mint Orbán.
2016. febr. 16. 07:16
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

" ô inkább lekezel."

Mert azt érdemled.

2016. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 elwera ***** válasza:
Nem rombolják le, hanem átépítik. Sok részén eltüntetik a zöld területet, de néhol adnak egy kis pluszt is. Nem örülök neki, de nem fog teljesen eltűnni.
2016. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 elwera ***** válasza:

Eddig bent laktam a 6. kerületben. Mindenhol csak házakat és szürke betont láttam. A házunkból kilépve jobbra a földön fekvő csöveseket kellett átlépnem. A kapunkba rendszeresen oda volt hugyozva, azt is mindig át kellett lépni. Volt, h nyáron beleléptem és visszamentem lábat mosni, meg új papucsért. Olykor az egész környék tele volt szemetelve. Elszórva üvegek, üvegszilánkok, a járdán pisa csík. Mindig elborzasztott a látvány és elfogott a hányinger. Nem bírtam megszokni, egyszer csak besokalltam és megszöktem.


Kijjebb költözünk. Itt vannak zöld területek, fák, növények, csicseregnek a madarak nyáron és itt boldogan lépek ki az utcára, mert szép a növényzet, tiszták az utcák, kevesebben laknak itt, és amikor süt a nap, nagyon feelinges.


Nos ha a városliget nem szűnik meg teljesen, akkor nekem mindegy mit csinálnak vele. Ritkán megyek arra.

2016. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na jó én is kint lakok a 17.kerületben, de engem ez mégis bánt kedves utolsó kommentelô.
2016. febr. 22. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!