Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít ha...

Titeket nem idegesít ha valaki túlzásba viszi a gügyögést az állatához?

Figyelt kérdés

Olyat mond a kölyök kutyára, hogy baba kutya, meg gyerek kutya. Meg folyamatosan ajnározza, gügyög, mintha ember gyerek lenne, bár nekem embernél is túlzás az ilyen szintű nyáladzás.

Nem azt mondom, hogy ne szeresse a kutyát, macskát, de ez egyik állatnak se tesz jót, ha nincs egy kicsit nevelve. Lerángatja a kutya a ruhát a szárítóról és szó nélkül hagyva van, mert "babakutya"...



2016. febr. 17. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha mar tulsagosan akkor igen de ugy hogy pl-no mi az poci??tele vagy? az ugy mondjuk meg elmegy
2016. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a varánusz a baba :D kisebb volt, mint a kinyújtott tenyerem, amikor megvettük, bár azóta már 60 centis, még mindig baba. Gügyögni nem szoktunk egyik állatnak sem, a szabályok is mindenkire ugyanúgy érvényesek, mindegy, hogy mi.
2016. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A barátnőm kicsinál ezzel...

Nézd milyen kerek a kis pocija a cicának! Nézd azokat a pici cica mancsokat! Olyan kerek és olyan bundis!

Én meg erre csak vágom a fejeket, hogy ne fárassz már ezzel.

Borzasztó :D

2016. febr. 17. 10:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádtam a macskámat, bubunak, meg babának hívtam. Szerintem lehet annyira szeretni egy állatot, mint egy embert, sőt... Ha valaki családtag, akkor teljesen mindegy, hogy 2 vagy 4 lába van. Amit egy gyerekkel meg lehet csinálni, szerintem egy cicával is. Persze az nem értheti, akinek még nem volt ennyire szoros kapcsolata egy állattal.

Különben meg nem vagyunk egyformák, mindenki másképp fejezi ki a szeretetét.

2016. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A nevelés és a szeretgetés nem függ össze. Attól még lehet jól nevelt egy kutya, hogy babusgatni is szokták. Én is rendszeresen becézgetem a cicáimat, az utolsó válaszolóval értek egyet.
2016. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezen semmi idegesítő szerintem. Én nem csinálok ilyet, de megértem ha valaki ennyire cukinak tart állatokat.
2016. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gügyögni nem szoktam, de folyamatosan beszélek hozzá.


A gügyögés egyébként minden helyzetben idegesít, legyen szó állatról, gyerekről, vagy valakinek a szerelméről.

2016. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

A gügyögés mindenképp idegesít, teljesen mindegy, hogy gyerekről vagy állatról van szó.

Más kérdés, hogy nekem is "kiszalad" olykor a számon pl. az, hogy "kisfiam", pedig egyáltalán nem tekintek úgy a macskámra, mint egy gyerekre, meg nincs is elkapatva, egyszerű szófordulat (ami mondjuk szerintem a hangsúlyon is érződik, szóval szerintem így nem idegesítő)

2016. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesít. Természetes. Nálam, nálunk is a kutya, cica a gyerek, úgy is beszélünk hozzájuk, teljes jogú családtagok.
2016. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Lerángatja a kutya a ruhát a szárítóról és szó nélkül hagyva van, mert "babakutya"


Enyém macska kizárólag a zoknikat szedi le a szárítóról, és behordja az ágy alá. És nincs szó nélkül hagyva, baromira lecseszem mindig, de attól még továbbra is leszedi, és behordja az ágy alá.:)

2016. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!