Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fürj ketrec, hogyan?

Fürj ketrec, hogyan?

Figyelt kérdés
szeretnék fürjeket tartani. adott egy 280cm x 200 cm es terület. ide megoldható hogy 20 tojó és 4 kakas beférjen? úgy értem terület nagyságilag tökéletes ez a méret (utána néztem). viszont azt már nem találtam hogy a tojók hova tojnak? csinálok nekik egy kis házat nekik ahova bemehetek éjszaka. az a kérdés hogy csináljak kisebb dúckat vagy megcsinálják azok maguk a helyüket ahova tojnak? ha kell dúc akkor kb 25x25 cm eset gondoltam. viszont az átszámolva sok heylet foglal ha minden tojónak csinálok. elég mondjuk csinálok 8 db-ot? és majd felváltva tojnak? vagy csinálok egy 100x100 as helyet ahova egyszerre bemennek és elintézik azok?

2016. febr. 26. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A fürj védett madár, eszmei értéke 50 000 Ft/db. Ezek után nem illik befogni,.

vannak tenyésztők, akik nem vadmadarakkal, hanem-engedéllyel-tenyésztetekkel dolgoznak, tőlük érdeklődj.

2016. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
gondolom ő se a sztyeppéről szedi őket össze te állat :D
2016. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egyébként nem fognak betojni oda ha csinálsz neki helyet... random gondol egyet és oda tojik ahol van éppen ácsorog. nekem is van pár darab de még sose láttam bebújtak volna az "odúba" még a nagy téli fagyok idején se.
2016. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!