Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért ne legyek állatorvos?

Miért ne legyek állatorvos?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok, kérem segítsetek!
2016. febr. 29. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lennél, ha az szeretnél lenni?


Nehézségek lehetnek: rengeteget kell tanulni.

Lelkileg időnként nehéz lehet, amikor nem sikerül minden állaton segítened.

2016. febr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az tök jó szakma, legyél.
2016. febr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert én azt mondtam.
2016. febr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az allatorvos nem feltetlenul azt jelenti, hogy egy maganrendeloben bolyhos cicakkal es nyuszikkal foglalkozol. Lehet, hogy egesz eletedben a tehenek s...eben kell turkalj Palinkaspusztan.
2016. febr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom mit jelent állatorvosnak lenni kedves négyes:)
2016. febr. 29. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél, ha az akarsz lenni. Sajnos, van, hogy altatni is kell. Ha úgy érzed, nem okozna lelki terhet, vágj bele. Nagyon szép, de nem könnyű hivatás.
2016. febr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor legyel allatorvos, ha kepes vagy az eletedet feltenni ra, idot es munkat nem sajnalva! Csaladalapitasnal, ha lany vagy akkor adodhatnak problemak. Nagyon sokat kell majd dolgozni, es ezert lehet, hogy majd a csaladodra nem jut ennyi ido.
2016. febr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne legyél csak állatorvos, ha érzékeny lelked van. Állatorvosnak gyakran el kell rendeznie a megunt házi kedvenceket, vagy pl. járványok megfékezése esetén rengeteg haszonállatot is.
2016. febr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Oda jártam,és el kell mondanom,hogy POKOLIAN nehéz suli! Talán a legnehezebben elvégezhető hazai oktatási intézmény.

Sajna viszont bárki,bármit is mondjon külföldön nem annyira elismert,mint azt sokan híresztelik. Elfogadják a diplomát honosítás nélkül sok helyen,ez igaz,de az,hogy mennyire becsülik az más kérdés.


És arra is készülj fel,hogy ha elvégzed és Magyarországon maradsz,sajna sok állásnál NEVETSÉGES bérért fogsz rabszolgáskodni egy rendelőben vagy egy állatpatikában.


Nem hazudok,hidd el! Ez a pálya annak való,aki mögött áll egy gazdag család vagy szerető és a segge alá tol egy praxist vagy protekcióval bekerül egy orvoslátogatói céghez.


Én,ha nem külföldi munkán/életen gondolkodnék a helyedben NEM kezdeném el!


Komolyan!

2016. márc. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Legyél. Szép hivatás. Én a helyedben akkor mennék állatorvosnak,ha tudnék nyitni egy magánrendelőt. Tényleg nem a legjobb egy faluban járkálni,és disznót herélni,meg a tehén s***-gében turkálni.
2016. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!