Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Törpemalac vs sima háztáji...

Törpemalac vs sima háztáji sertés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje szeretnék törpemalacot, de az itt található kérdések azt mutatják nem annyira szociális állatok. Az a kérdésem, hogy a sima háztáji sertésből is van olyan ami nem nő meg 120 kg-ra? [link]


Mert nincsenek nagy elvárásaim nem akarom tanítani, csak annyit, hogy szelíd legyen és szobatiszta. Kérlek ne írjatok "ne csinálj disznóólat az életteredből" szintű válaszokat. Még annyi, hogy egy nagy lakásunk van (90 nm) de van egy belső kert is (70-80 nm) ahová levinném, mert úgy tudom nagy a mozgásigénye. Annyi lenne a kérds lényege, hogy lakásban tartható-e sertés, úgy, hogy boldog legyen szelíd és nem szarjon a szőnyegre?


Előre is köszi:) 15/F



2016. márc. 3. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
A háztáji sertés nem hiszem, hogy szobatiszta lesz, és rohadt nagyra fog nőni, és a szaga sem kellemes, és nem hiszem, hogy 100-150 kilót lazán beemelsz a kádba, egy jó furdeshez. Keress valami más állatot, házban ilyet tartani nem normális. Inkább vegyél egy tengerimalacot, egy kistestű kutyát. De ne egy haztajit.
2016. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Miért akarnak ennyien disznót tartani a házban? Amúgy meg azt hiszed, hogy egy rendes disznó szelídebb, mint egy törpemalac?
2016. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszek semmit, egyelőre nem is értek hozzá, azért tettem fel a kérdést
2016. márc. 3. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán szétrágja a berendezést... a malacok úgy tudom mindent megrágnak...
2016. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!