Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Segítsen vlk?! Nagyon sűrgös!

Segítsen vlk?! Nagyon sűrgös!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy sárkányt szeretnék rajzolni ami háttal van..egy csomót keresgéltem de nem igazán találok! :( tud valaki nekem linket kűldeni akár a saját rajzod mindegy :) nagyon megköszönném mert van rá 3 napom, hogy megcsináljam! Válaszokat köszönöm! :)



2016. márc. 7. 20:47
 1/6 anonim válasza:

[link]

A googleben talaltam, remelem jo :D

2016. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ugyanaz vagyok. Ha esetleg nem lenne jo, probald a vilagnyelven keresni, ugy mindent megtalalsz :D (angolul) kulcsszo tippek: dragon from back, dragon back, dragon bottom
2016. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyszerűbb, ha rákeresel a komodói sárkánygyíkra, vagy bármelyik hüllőre hátulról. Ok, hogy a sárkány fikció, de leginkább, legtöbbször hüllőszerűnek képzeljük el. De dinoszaurusz hátra is kereshetsz.
2016. márc. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2016. márc. 8. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy magyar sorozat a híres egyfejűről. Egyik részben elment, és akkor látszott há turul.
2016. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!