Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya/macska orrát pisi,...

Kutya/macska orrát pisi, kakiba dugni nem helytelen dolognak tartjátok?

Figyelt kérdés
Épp egy ismerősömmel beszéltünk erről a témárol kutyavállalás előtt állok. Én ugy gondolom ez nem tul szép dolog, hogy valaki ilyen erőszakos undorió módszerel akarja az állatát szobatisztaságra tanitani. Ettől valóban megtanulná?
2016. márc. 22. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Ezt sokan azért csinálják,hogy a kutya tudja,éppen miért szidják. Bár nem tudom miért felejtik el egyesek,hogy a kutyának nagyon jó a szimata,elég csak közel tartani hozzá,érzi onnan is,nem kell belehempergetni.
2016. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Ja,macskánál szintén ugyanez a szitu.
2016. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas baromságnak tartom, én soha nem tenném. Türelmesnek kell lenni, de a macska szinte azonnal szobatiszta lesz, kutyánál eltarthat hónapokig is, de szerintem a legjobb módszer, ha a kiskutyát az elején minimum 2 óránként levisszük, de evés, alvás után mindig. Ha kint produkál, nagyon megdícsérjük, akár jutalomfalattal, hogy rájöjjön, hogy ügyes volt.

Benti balesetnél sem büntetjük, főleg utólag nem, mert akkor fogalma sincs hogy miért kapja a büntetést.

2016. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik kutya még nem szobatiszta, és beledugdossák az orrát a végtermékbe, az nem is érti, mi a gond azzal, hogy ürített.
2016. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így nem lehet szobatisztaságra tanítani egy állatot sem. Nem fogja ugyanis érteni, hogy mi bajunk van? Ez csak az emberi agyatlanságot mutatja megint.
2016. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 elwera ***** válasza:
100%

Szerintem ha az orrát belenyomod nem fog hatni rá. Némelyik kutya bele is kóstol a másik szarába, vagy direkt bele hempergőzik a fejével.


A szobatisztaságra szoktatás úgy történik, hogy az utcán meg kell dícsérni amikor oda wc-zett.


A kutyák szívesen csinálnak olyan dolgokat, amiben megdicsérték őket, amiben egyszer már sikerélményük volt, és mindig nagyon értékelik a dicséretet.


Mindenre így lehet tanítani őket.

Pl ha a kutya nem akar követni téged póráz nélkül, akkor is azt kell tenni, hogy minden sarkon megsimogatod és máris jönni fog utánad.

2016. márc. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!