Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot ajánlanátok?

Milyen állatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon rég óta szeretnék kisállatot. De a 3. emeleten lakunk,ezért elég körülményes a dolog. Mostanra eljutottam odáig,hogy a rágcsáló lenne a legjobb. Legalább is én ezt gondolom. Ti mit gondoltok?

Keveset vagyok otthon,sajnos,így ezt is figyelembe kell vennem :(

A tengerimalac,hörcsög,mókus jutott eszembe eddig.

Tapasztalatokat szívesen veszem:)

Köszönöm a segítséget;)


2016. márc. 26. 15:06
 1/8 anonim válasza:
100%
Degu.
2016. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Elnézést az OFF-ért, de szerintem ha ezt a kérdést az "állatok" kategóriába teszed fel, előbb kapsz segítséget. A tengerimalacok jó fejek, gyerekként volt nekem is, a mai napig nosztalgiával gondolok arra az éktelen visításra, amit akkor rendeztek(ketten voltak), ha meghallották, hogy szelem a kígyóuborkát. Az volt a favorit. Azt tudom, hogy társas lények, párban javasolt tartani őket. Most már hosszú évek óta kutyázom, a vizslám gyanítom, nem tolerálná őket :)
2016. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Pók.


[link]

2016. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tarthatsz halakat,teknőst,kígyót -már ha szereted a kígyót,osztálytársam az van..

Tengerimalacot (ha ezt választod 2 lányt vegyèl)

Hörcsög , degu,görèny (abár ezt inkáb b ne)

Papagáj

2016. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még senki sem írta de a csincsilla is egy nagyon cuki háziállat!

Nekem is van kettő és imádom őket!Ha gondolod privátban beszélgethetünk de mindenképp fontold meg!

Vannak fórumok is utána tudsz nézni;

2016. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
31%
Nyuszi. Én se vagyok itthon sokat de elvan egyedül is. Veszel neki egy falabdát és eljátszik vele egész nap. Szinte nem is igényel semmi erőfeszítést. Csak napi egyszer legalább engedd ki mert különben harapós lehet.
2016. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A kategória véletlen volt.. :D nem is figyeltem..:D

Köszönöm a segítséget mindenkinek!:)

Annyira aranyos az összes állatka,hogy nem tudok dönteni.. :(

Még a mókusra gondoltam,az egyik ismerősünknek van és ajánlotta nekünk. Emellett még a hörcsög,a degu és a tengeriröfi jöhetne szóba. A csincsilla is édes,de azt hallottam,hogy neki nagy ketrec kell,és nem tudom,hogy elférne-e a szobámban:D

Olyat szeretnék,amit naponta lehet simizni és ölelgetni(persze tudom,hogy ők is élőlények,nem bántanám őket!).

2016. márc. 26. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Tengerimalacot csak akkor ha párban lenne,egyedül NE! De ha ritkán vagy otthon akkor minek?
2016. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!