Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan szállítsam a kutyámat...

Hogyan szállítsam a kutyámat az autómban?

Figyelt kérdés

Van egy border colliem (közepes mérető kutyafajta) és nem szeretném ha utazás közben összeszőrözne mindent.

Tudtok erre megoldást, kutyaülés vagy valami ilyesmi.


2016. ápr. 17. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan? Csomagold be csomagolópapírba basszus... Az a 3 szőrszál nem fogja tönkretenni a kocsit, szerintem.
2016. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Letakarod a hátsó ülést egy pokróccal...
2016. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is border collie-m van, de én kutyás gazda vagyok, nem csak egy díszállat tartó. A kutyázás kosszal jár, takarítani kell utánuk.

Kutyahuzatom van ugyan, de az csak a sáros mancsaitól védi az ülést, az utastérben szálló szőrszálaitól nem.

2016. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alá egy pokróc, meg van ilyen szőrtakarító henger, az eltévedt szőrszálakat azzal simán le lehet szedni.
2016. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Műanyag kutyaszállító box. nem garantált, hogy ne kellene időnként szőrt takarítanod, de lényegesen kevesebbet, mintha szabadon lenne a kutya a kocsiban.
2016. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kutyaszállító box, pokróc, takarítás. De szokj hozzá, hogy igenis mindened mindig szőrös lesz.
2016. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!