Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Beköltöztek a denevérek a...

Beköltöztek a denevérek a padlásra. Hogy tudnék megszabadulni tőlük?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Sehogy, védett állat. Vannak ilyen ultrahangos riasztók, de előre szólok, hogy nem érdekli őket. Mostantól minden tavasztól-őszig ott fognak lakni, ha egyszer odaszoktak. Mi is jártunk így. Fújjál le minden rést purhabbal, hogy legalább a lakásba ne jussanak be. Ha mégis bemennek, csak nyissatok ki minden ablakot, nem bánt, minden erejével azon lesz, hogy kimeneküljön. Mi végül 4 év után inkább elköltöztünk...
2016. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Grillezve finomak! :)

[link]

2016. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Én még odút is gyártottam nekik, mégse jönnek:( Legalább nem lesz annyi légy, ne bánd.
2016. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja az igaz (első vagyok). Tényleg nem volt semmi bogarunk abban a négy évben, semmi.
2016. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy védettek. Az a baj,h a gyerek szoba fölött van,és nagyon rossz hallgatni a "motoszkálásukat". Állatvédők nem tudják őket összeszedni?
2016. ápr. 19. 12:26
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Jól nullázzatok le, idióták. AZ ÁLLATVÉDŐ NEM SZEDI ŐKET ÖSSZE, MERT VÉDETT ÁLLAT! Mi olyan érthetetlen, védett, te nem irthatod és ők sem fogják megbolygatni! Tessék, ezt is nullázd le, hátha attól varázsütésre eltűnnek a denevérek! Szerinted mi 4 év alatt nem jártuk végig minden lehetséges utat, okoska?
2016. ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Buták az emberek,engem is hogy lenulláztak... -.-
2016. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak annyi a baj velük, hogy motoszkálnak, nem jutnak be a házba sehol? Mert akkor egy hangszigeteléssel is meg lehet oldani a problémát.
2016. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi bajod velük? Aranyosak, jó hangjuk van, én szeretem őket nyári estéken megbámulni.


Add nekem őket, én szeretném ha a padláson lennének :)


Amúgy a púrhabos az jó ötlet.

2016. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez az oldal csak a lepontozásról szól. Valami hülyegyerek írt nekem privát üzenetet hogy kérésemre lenulázott. Mondanom se kell hogy hidegen hagy. Valami Troll neve van vagy mi.


Amúgy a denevért szerintem próbáld meg valahogy kipiszkálni onnét a szabadba, vagy hagyd ott, bajod nem lesz tőle. Ha védett állat akkor meg ne bántsd!

2016. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!