Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat ürüléke a követke...

Milyen állat ürüléke a következő két fénykép?

Figyelt kérdés

Semmi féle állatot nem tartunk, a szobát felturtuk, és nem találunk semmit sem.

Milyen állatnak van ilyen fajta ürüléke?



[link]



[link]



Minden segitséget nagyonb köszönök.


2016. ápr. 20. 21:21
 1/10 piriiiii ***** válasza:
43%
Ezek a fényképek a fényképezőgépnek nevezett állat ürülékei...
2016. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt nem igazán értem amit irtál. nem poénból raktam ki a képet, hanem a szobában ez a büdös szar szagú ocsmányság volt. zárt ajtó és zárt ablak mellett.
2016. ápr. 20. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem költözzetek el...
2016. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
miért kellene elköltözni? van valami ötlet arra, hogy milyen állatnak van ilyen ürüléke?
2016. ápr. 20. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Én valami nyestféle ragadozóra tippelek.
2016. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért írta az 1-es, mert hülyén fogalmaztad meg a kérdést. mintha a kép lenne az ürülék.
2016. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A nyest hol bujhat meg a szobaban? Sehol nem talalunk semmit sem. Az elkepzelheto h a szekrenyben ruhak kozott "lakik" ? Ágy alatt nincsen ágynemu tartonk nincsen. Az uruleke amikor szetnyomtuk szalak voltak benne. Kb 2 hete mar hanyadekot is talaltunk a szobaban akkor is fel lett minden forgatva de hiaba. Ha bent van vmi allat akkor mit eszik ha semmi kaja nincsen a szobaban?
2016. ápr. 21. 17:44
 8/10 elwera ***** válasza:
Lehet, hogy ki tud menni és megfog valami madarat, azt eszi.
2016. ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha valóban nem találtatok semmit, és valóban MINDENHOL néztétek, az egész házat felforgatva de még sincs semmi, akkor tényleg a költözés a megoldás...
2016. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Időközben az alagsorban lévő konyhában láttak patkányt, ami egy csőbe szaladt bele. Lehetséges, hogy a patkánynak van ekkora ürüléke?


Wc-ből fel tud jönni a patkány? Vízen keresztül gondolom,, bár szerintem ott tutira megfulladna.



Bár azt nem igazán értjük, hogy hogyan jöhetett be, akkor amikor sem az ajtó sem az ablak nem volt nyitva. Érdekes módon ugyanezen a helyen már 2-2,5 hete volt egy fehéres-sárgás hányadék is. Pont ott ahol ez az ürülék volt.

2016. ápr. 24. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!