Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy Békát/fajt keresek?

Egy Békát/fajt keresek?

Figyelt kérdés

egy videóba láttam egy békát és nagyon megtettszett már ezelőtt volt békám mint "háziállat" (aki nem szereti a békákataz most menjen el a kérdésről) na szóval ebben a videóba a béka tűrőképességét nézik melegedő vízben megjegyzem a béka nem volt kitéve veszéljnek mert amikor látjuk a ideóban "megfőlve" az mű béka volt na szóval angolul a neve star frog de nem találtam semmit egyelőre csak arra vagyok kiváncsi hogy magyarul hogy hívják itt a videó: [link]

De a legfontosabb!!: természetesen nem fogom erőltetni ha védett nem az a célom hogy céltalanul éljen.



2016. ápr. 27. 19:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket higy diszkréten kezeljéteka kérdést mert nem szeretnék hülye válaszokat én tényleg csak kíváncsi vagyok. És nem tudom elégszer hangsúlyozni hogy soha de soha nem volt nálam tiltott béka és nem is lesz
2016. ápr. 27. 19:34
 2/2 Platypus ***** válasza:
A zöld vagy ausztrál levelibéka, vagy valami hasonló faj. Mindenesetre ausztrál kapható a hazai börzéken, más hasonló viszont nem nagyon. A fekete békáról nincs ötletem, de még hasonlót se láttam a hazai kínálatban. A terrarisztikai börzéken rengeteg legálisan kapható békafaj akad. Viszont mielőtt kitalálod, neked melyik kell, át kéne gondolnod milyen életmódú békának tudod biztosítani a körülményeket. Például teljesen más terrárium kell egy lomblakó és egy talajlakó fajnak.
2016. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!