Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy amikor azt...

Miért van az hogy amikor azt kérdeztem hogyan kell tenyészteni a hörcsögöt akkor azt mondták hogy szaporítsak, amikor azt kérdeztem, hohyan kell táncoló egeret szaporítani akkor azt írták hogy tebyésszek. Akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Egy tenyésztő attól tenyésztő, hogy több éves tapasztalattal a háta mögött és megfelelő hozzáértéssel foglalkozik az állatokkal és tenyészti őket.

Amire te készülsz az viszont szaporítás, mert -ahogy a kérdésből is kiderül- nem értesz hozzá, és így neki sem kéne állni az egésznek, mert sok jó nem sülhet ki belőle, bármilyen állatról is legyen szó.

2016. ápr. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt már tudom de egy másik kérdésemhez azt írták hogy szaporítani bármelyik hülye ember tud és hogy én tenyésszek.
2016. ápr. 28. 07:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt a választ én írtam, és arra céloztam, hogy te ne az a hülye legyél, aki szaporít,hanem tanulj több évig tenyésztőktől és magáról az állat tartásáról, a genetikáról mindent úgy, hogy fejből menjen hajnali kettőkor is. Na, ha ez mind megvan (természetesen nem 2 hónap alatt!), akkor lehet szépen beszerezni a származási lappal rendelkező egyedeket, és TENYÉSZTENI.
2016. ápr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szaporítás az egyedek számának növelése, mindenféle belső szelekció nélkül, ellenőrizetlen és nem dokumentált feltételek mellett, ahol a kizárólagos cél az egyedek létszámának növelése. A tenyésztés az a fajta szaporítás, amikor figyelembe veszik a párosítandó szülő állatok tulajdonságait abból a célból hogy elkerüljék a beltenyésztést és dokumentálható legyen az utódállatok pontos származása.
2016. ápr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor félre értettem bocsi!
2016. ápr. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!