Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Annyira szeretnék egy fríz...

Annyira szeretnék egy fríz lovat, de nincs több millió ft rá hogy szerezhetnék egyet?

Figyelt kérdés
van már egy lovam szeretem ,de annyira beleszerettem a fríz lovakba olyan szépek van valakinek ilyen lova mesélne róla?? és tudna valaki segíteni hogy tudnék olcsón találni egyet??
2010. ápr. 7. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél csikót.
2010. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Első!

Egy papíros csikó is egy millió körüli áron van.

Közeli loviban van két fríz, gyönyörűek, jó arcok, viszont jó lovast kívánnak mert eléggé önfejűek.


Olcsó frízt max kupectől vehetsz, de annak se papírja se származása és több mint valószínű, hogy csak frízmix, vagyis csak valamelyik felmenője volt fríz, de ezek ért is képesek 500-600 ezreket kérni. Tisztavérűt millió alatt nem kapsz sehol, még csikót se. Ha csikó mégis összejönne az nagy valószínűséggel nagyon fiatal lesz, és ugyebár csikóra 3,5-4 éves koráig nem ülünk fel.

2010. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Gyűjtögess, mást nem tudok mondani, ezeket nincs ember a Földön aki olcsón adja, max ha halálos beteg, csak akkor meg nincs sok értelme megvenni...
2010. ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ebben a csődiben lehet fríz, de ez messziről sem tisztavérű, amolyan mix. Főleg, hogy se útlevele, se származási lapja nincs. És bejött amit írtam, hogy az ilyen sodrott frízesített lovakat is 500 ezer körül adják. Egy ilyen semmilyen lóért talán a 300 lenne reális ár, de akkor meg ne akarja beadni az embereknek, hogy tisztavérű. Ilyen szempontból a hirdetés átverés.


Ennek ellenére lehet a ló jó, csak hát elég nagy pofátlanság egy papírtalan paciért ennyit kérni.

2010. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
épp ezt a pacit néztem még elfogadhatónak, meg láttam itt egy csikót ami hát nagyrészt fríznek minősül mert apja tisztavérű anyja félig fríz félig nóniusz, de ez azért tetszett jobban mert ez mégiscsak egy felnőtt ló már és a csikóból kitudja mi lesz ha megnő,,,,, amugy igen a csikók is mind egytöl egyig 1 millió felett vannak, szóval várhatok amig lesz ennyi pénzem :(
2010. ápr. 9. 06:46
 7/7 anonim ***** válasza:
a frizek eléggé igényesek, ugyhogy tartani sem lehet olcsó, de megéri, tényleg gyönyörűek
2010. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!