Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném meg apát...

Hogyan győzhetném meg apát hogy lehessen háziállatom?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta szeretnék egy kis egeret vagy valamit de apa azt mondja hogy nem mert szőrös és neki kellene takarítani(ami nem igaz) pedig az anyukám megengedné...előre is köszönöm

2016. máj. 6. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kérdezd meg mivel tudnád bebizonyítani hogy gondozni fogod. És ha mond valamit akkor telyesítsd ahogy tudod. Ebből látni fogja hogy elszánt vagy.


+válassz valamilyen állatot és nézz utána a tartásának.

2016. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egy kisegér olyan sok szőrt hullajtana, nem tudom mert még sosem volt. Törpehörim már igen, de azok sem hullajtják a szőrüket. Nem is élnek sokáig és csak 1 kell belőlük. A tartásuk sem macerás. Nézz utána és győzd meg apukádat a tudásoddal. Le fogja nyűgözni, ha mindent elmondassz a tartásukról és a viselkedésükről és akkor nagyobb eséllyel komolyan vesz. Valamint még annyit tehetsz, hogy anyukádat rábeszéled, hogy győzködje ő is az apukádat. Ha két oldalról kapja a "piszkálást" akkor mégnagyobb az esélye, hogy kisállat tulajdonos legyél. :)
2016. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiket az előttem lévők írtal az nagyon jó ötlet, szerintem is tedd ezt :) remélem sikerrel jársz, és hogy lesz egy kis egered :) Kitartás, sikerülni fog ;)
2016. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az a baj hogy ezeknek a kilenc tizedét kipróbáltam már de az apukám nagyon nehéz eset.... Köszönöm 😁😊😍
2016. máj. 8. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Van esetleg olyan ismerosotok, akinek van egere? Mert ha igen, akkor sztem (ha neki nem gond) lerjetek kolcson 1 hetre, ha apud latja h szepen gondozod, eteted, itatod, takaritod, es rendszeresen foglalkozol vele, akkor biztos megengedi majd :) szurkolok neked :)
2016. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd apukádnak,hogy mindent te fogsz megcsinálni,takarítod,eteted,stb....
2017. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!