Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki az vagy...

Szerintetek ciki az vagy mennyire ciki ha valakinek a kiskedvence nem kutya macska stb, hanem egy tyúk?

Figyelt kérdés

Van egy normál sárga tojótyúkunk ami kopasz nyakú. De annyira megszerettem, mert olyan aranyos hogy ha tehetem kihozom a többi tyúk közül és simogatom szeretgetem. ő meg folyamatosan beszélget hozzám, nem megy el, odabújik a fejével a torkomhoz, kinyújtja a nyakát és a nyakamhoz a fülem alá bújik ha felveszem meg ilyenek... Meg míg mikor nincs a kezemben vagy nincs mellettem kb 5-10 percenként potyogtat az alvégén addig ha velem van akár félóráig vagy tovább is ül a karomon vagy a hasamon, mellkasomon úgy hogy nem piszkol oda... Egyszóval nagyon megszerettem mint háziállatot, mint pl a macskám is.


Szerintetek mennyire ciki ez? 25/F



2016. máj. 7. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem ciki csak kicsit furcsa. :)
2016. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen édes! :3
2016. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Meg ha pl felültetem a vállamra akkor bármerre mehetek vagy bármit csinálok az udvarban, leülök, felállok meg minden ottmarad és dumál végig a fülembe...
2016. máj. 7. 20:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, én gyerekkorom óta tyúkokkal, kacsákkal, libákkal vagyok körülvéve, imádom őket :) 20F
2016. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos aranyos. Nem ciki. :)
2016. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ciki, ha nem, én is így vagyok vele. Kertesházban lakunk és régóta tervezünk a férjemmel kacsát vagy tyúkot tartani, de nem a húsáért, hanem sima háziállatnak, mint a kutyánk.
2016. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nekem is van olyan tyúkom akit háziállatként szeretek:)kicsi barna

Még neve is van:)

2016. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyi, én meg az általad írtott patkányt szeretgetem és babusgatom (pontosabban egy cukibb rokonát de na), egy kicsit mindenki lehet hülye :D
2016. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Èn nem szoktam őket irtani, ezt a szüleom vègzik. De amúgy a patkány szerintem is aranyos állatka, az egy dolog hogy az emberek rèszère kártevő, de akkor is cuki :) De egyèbkènt volt nekünk már pók is a lakásban akit nem dobtunk ki hanem hagytuk, elneveztük, ès beszèltünk is hozzá :D olyan cuki volt ha odamentünk ès beszèltünk hozzá akkor mutogatott a legelső kèt lábával... De egyèbkènt règen kb 20 èvvel ezelőtt mikor mèg ovodás voltam akkor is volt egy tyúkom csak annyak nem volt neve... Nemtudom milyen tyúk lehetett, kicsit kissebb volt mint egy átlagos sárga tolyó de nem törpe volt. Ès ilyen sötètszürkès fehères foltos volt. Az pl olyan volt hogy ugye tanyán èltünk ès mindig kint volt, ès ha èn is kint voltam akkor mindenhova követett, ha átmentem a közeli erdőbe játszani akkor oda is jött, meg mikor odajött elèm akkor lehasalt a földre ès felhúzta a szárnyait ( nem szèttárta hanem hátrahúzta ès gödröt csinált a hátából... ) Meg valahogy nekem minden állat aranyos a hangyától kezdve a sáskák kígyók bèkák minden

.. Úúú tènyleg bèkák... Van ugye teraszunk ès abba van egy lyuk ahol lefolyik az esővíz a kertbe ès oda beszoktak ülni a bèkák nyáron... Tavaj nyáron is volt laköja a lyuknak, kèt bèka is, de olyan kis èdesek voltak, ha odamentem megnèzni őket akkor az egyik mindig elèállt a másiknak plusz az egyik első lábát elètette a másiknak mint ha egy fèrfi vèdelmeznè a csaját... :D

2016. máj. 12. 08:49
 10/10 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki!

Nekem is volt gyerekkoromban, és voltak galambjaim is, nem röptetés céljából, csak a szépségükért tartottam. (török galambok voltak)

:)


[link]


A "galamb06"-s képen épp olyan van.

2016. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!