Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutyát, macskát vegán étrenden...

Kutyát, macskát vegán étrenden tartani?

Figyelt kérdés
Belefutottam már itt-ott ilyesmi utalásokba a neten, de mindig azt gondoltam, hogy ez vicc. De egyre több ilyet látok. Komolyan létezik ilyesmi, és emberek ezt hiszik helyesnek???
2016. máj. 14. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos vannak ilyen elvetemültek.

Szerintem ha valaki mindenképpen vegán akar lenni és állatot akar tartani, tartson növényevőt (nyúl, tengerimalac), ne egy ragadozót kínozzon.

2016. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki pedigreevel és hasonlókkal eteti is szinte vega étrenden tartja, mert ezek a Tápok sem sok húst láttak. :D
2016. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piriiiii ***** válasza:

Én nem gyakran látok ilyet, de nem is igazán keresem az ilyen témákat.

Mindenesetre nagyon furcsa, hogy az ember főként azért (is) vegán, mert az állatokat akarja ezzel védeni. Az, hogy valaki a saját kutyáját, macskáját akarja vegánná tenni, az én szememben állatkínzásnak minősül. Ez így elég paradox. Nevetséges.

2016. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Érdekes a kérdés, mert az TÉNY, hogy a kutya, macska húsevõ állatok, de az nemigen nevezhetõ természetesnek, hogy tehén, disznó, csirke húsát eszik.
2016. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Macskát főleg ne.
2016. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!