Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg apukámat...

Hogyan győzzem meg apukámat hogy a patkány nem olyan büdös és nem hullajtja a szőrét annyira?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy patkányt de az apukámnak az a véleménye hogy nem lehet bent szőrös állat a házban mert büdös és szőrös. De ez nem igaz mert nagyon sokat olvastam róluk utána néztem és tapasztalatból is tudom hogy nem büdös ha rendesen takarítjuk. A családban majd mindenki mellettem áll ebben de ő nem hisz nekünk(felnőttek...). Szóval hogyan győzzem meg? Köszönöm szépen a válaszokat!😊

2016. máj. 14. 19:12
 1/7 anonim válasza:
19%
Egyszeruen csak szerezz be egyet a tudta nelkul, ha mar megvan, akkor ugy sem dobja ki.
2016. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen gondoltam rá de nagyon ki kapnék akkor és nem szeretném őt átverni. Azért köszönöm....
2016. máj. 14. 19:27
 3/7 $$$$$ ***** válasza:
70%

Nekem van . Ésa szőrét egyáltalán nem hulaltja.

Viszont ha nincs normálisan takaritva akkor büdös a helye. De maga a patkány nem igazán büdös. Vidd el állatkereskedésbe apukád vagy mutass neki netes videókat és mondogasd minden nap :)

2016. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na igen ez nagyon jó lenne köszönöm nagyon csak az a baj hogy nem tudom elvinni apukámat mert nem igazán tudom rávenni és ha mondogatom abból meg csak veszekedés van... Köszönöm azert..
2016. máj. 14. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg apukádnak, hogy nem hullajtja a szőrét és csak akkor büdös ha nincs kitakarítva, ezeken kívül nyűgözd le a tudásoddal, hogy mennyi mindent tudsz a tartásával kapcsolatosan. Valahogyan csalogasd el egy állatkereskedésbe (nem ajánlok innen állatot) vagy inkább egy tenyésztőhöz, esetleg állatkertbe. Sajnos mást nem tudsz tenni, ezek a lehetőségek vannak.
2016. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm megpróbálok mindent de sajna egyik sem valószínű hogy összejön de mindent megteszek Köszi a segítséget 😊😁😉❤
2016. máj. 14. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egyik sem jönne össze, akkor hallgass az első válaszolóra. Én 13-14 éves korom óta csak veszem őket titokban :D egyikről sem tájékoztattam a szüleimet és kénytelenek voltak elfogadni, sőt eddig minden kisállatomat sikerült velük megszerettetnem. :)
2016. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!