Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a csoda lehet? 0. 0

Mi a csoda lehet? 0. 0

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Feltűnt hogy a tengerimalac ketrecben BOGARAK VANNAK!!De nem értem miért....Ki vannak takarítva(mindíg időben).

Olyanok mint a muslica csak nem repül.Bolha lenne?Mit tegyek? A malacok szőrében nincs semmi,csak a ketrecben néha találok 2-3 bogarat.


2016. máj. 17. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyenek?

2016. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem.
2016. máj. 17. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs tippem...
2016. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem atka lesz :/ hívd ki az állatorvost hogy megnézze! nehogy baja legyen a tenginek
2016. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na most borzasztóan elszörnyűlködtem!

mi úgy almozzuk őket,hogy ugye első rétegként újságpapírokat rakunk oda,és úgy fürdőszobaszőnyeget.Ahogy felemeltem a szőnyeget AZT HITTEM ELÁJULOK!Baromi sok bogár volt a szőnyeg alatt!Nem lehet az hogy a vizeletre jönnek???Mit tegyek????:(

2016. máj. 17. 21:54
 6/9 A kérdező kommentje:
Ilyen nagyon csöpp kis fekete bogarak
2016. máj. 17. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a malik alatt polár pléd van, könnyebb is mosni, mint a fürdőszoba szőnyeget és hamar megszárad, ha pisi éri. Alája nem teszek semmit, rendszeresen takarítva vannak. Esetleg ha tudod rakd őket magasabb helyre (bár ez lehet nem lesz hatásos) vagy máshova. Honnan jönnek be a bogarak? Szúnyogháló is megoldás lehet, ill. (ha még nincs) szerezz be egy sarok wc-t, hogy ne a pisijükbe járkáljanak. Azonnal mosd ki jó alaposan, ecettel a ketrecet és ha tudod tedd máshova, valamint én a helyedben megfürdetném a malackákat is. Rovarirtót egyáltalán ne használj a malik közelében, még bajuk lehet tőle.
2016. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2016. máj. 18. 06:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak sima forgács van alattuk és nincsen semmilyen bogár.
2016. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!