Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kitört a macskám lába. Mit...

Kitört a macskám lába. Mit tehetek amíg nem tudom elvinni állatorvoshoz? (Holnap már viszem)

Figyelt kérdés
Egy kisebb cicáról van szó,szerintem"megerőszakolták" mivel már ígyis hajtották a hímek és akartak tőle valamit de még kicsi ahoz hogy azt csinálja.A legvalószínűbb hogy felvették a "párosodási pózt" a kiscica menekülni akart vagy ilyesmi a kandúr meg a 2 első mancsával lenyomta és így nem eltört,hanem kitört a kicsi lába lába.Nagyon fáj neki,nyílván,és csak holnap délután tudom elvinni orvoshoz,ilyenkor mit lehet tenni hogy esetleg annyira ne fájjon neki?nagyon sajnálom szegényt és segíteni szeretnék neki,nehogy elpusztuljon,bár nagy vértócsa volt körülötte mikor óvatosan bevittem a házba.

2016. máj. 30. 23:58
 1/6 anonim válasza:
5%
Enyimé nek is el töröt mult hétenasztan foktamneki visza tőr tem azot a joban van mer ekor meg gyogyit otam atam bekilangyos tej szereti megita nyervog ot asztan utanna biceg et asztan utanna biceget de jób an let ugy an uggy ugor joll van
2016. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 ??


Kérdező, ne engedd felugrani sehova, ölbe se vedd, leugorhat, kíméld a lábát, egyszer szomszéd hasonló esetben befáslizta a macska lábát, többet ártott, mint használt.

Sebeket betadinnal kellene kitisztítani, nem árt sem embernek sem állatnak, ha lenyeli.

2016. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Állatorvosi ügyeletet kell keresni sürgősen. Már éjszaka kellett volna. Ha a te lábad törik el ügyeletre mész, vagy megvárod mikor rendel a háziorvos?

És ha hajtják a kandúrok, akkor már valószínűleg ivarérett, tehát ivartalaníttasd is, mielőtt vemhes lesz.

2016. máj. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ügyeletet kerestem azonnal de a közelben sehol nem volt. Mivel húzta a lábát azt gondoltam kitört,de mint kiderült a gerince tört el és leb2n
2016. jún. 5. 15:05
 5/6 A kérdező kommentje:
* és lebémult. Másnap reggel azonnal állatorvoshoz vittem,ott elaltatták szegényt mert mást nem lehetett kezdeni vele
2016. jún. 5. 15:06
 6/6 anonim válasza:

Szegény.. 😭

Sajnálom, mert nem az ő hibája volt..

2018. jún. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!