Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatok mint legjobb barátok?

Állatok mint legjobb barátok?

Figyelt kérdés
Nekem az állataim a legjobb barátaim,ami miatt sokan kinevetnek nem értem,hogy miért.Persze vannak emberi barátaim is.Nagyon imádom az állatokat,az emberek szerint túlságosan is.Fontos szerepet játszik az életembe a hörcsögöm a kutyám.Nem egy ember nevettet már ki ezért,olyanok akiket a barátaimnak tartottam.

#állatok-
2016. jún. 2. 14:52
 1/2 anonim válasza:
71%
Az állatnál nincsen hűségesebb barát!
2016. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem véletlen, az állatok úgy fogadnak el ahogy vagy, az emberek meg általában nem. Sok hozzád hasonló ember van még, csak nem biztos, hogy a közvetlen közeledben. Ha aggódsz, hogy különc lennél, amiért az állatok a legjobb barátaid, csak keress fel egy kisállatklubbot, kutyás fórumot, vagy hörcsögöset, gondolom érted, hova akarok kilyukadni. És ne hallgass azokra, akik emiatt kinevetnek! :)
2016. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!