Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pécsi allatkertol velemenyek?

Pécsi allatkertol velemenyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék a pécsi allatkertrol véleményeket kérni. Leszeretnenk menni, de olvastam hogy nem éri meg. Kinek mi a véleménye róla?

Előre is köszönöm. :)


2016. jún. 4. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már vagy 10 éve voltam utoljára a pécsi állatkertben. A pécsi állatkert régi, kétségtelenül nem a legszebb, és az állatok többsége közel sem ideális körülmények között volt tartva. Azóta lehet, hogy valamit javult a helyzet.


Ennek ellenére én úgy vagyok vele, hogy az állatkert a bevételből, a belépőjegyek árából él. Ha kevesen látogatják, merthogy "lepukkant" vagy "kevés az érdekes állat", az annál rosszabb az állatoknak, hiszen még kevesebb pénz jut az esetleges átalakításokra. Akármennyi jó ötlete legyen is a vezetőságnek, ha nincs rá pénz, akkor megvalósíthatatlan.


Ezért szerintem ha közel van, és anyagilag nem megterhelő neked, akkor egy esélyt adhatnál neki, függetlenül attól, hogy biztos vannak szuperebbül megcsinált állatkertek is.

2016. jún. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én vasárnap voltam a pécsi állatkertben. Mindenképp megéri ha még nem voltál ott. Nagyon szépen fel lett újítva, illetve érkezett pár új állat is, és még fognak is.Jó kis kikapcsolódás lehet! :)
2016. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!