Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A szerelmes dinoszauruszok is...

A szerelmes dinoszauruszok is játszottak egymással erotikus játékokat?

Figyelt kérdés
Az tény és tudvalevő, hogy az emberek ha szerelmesek játszanak egymással, ingerlik egymást. Létezhetett ez az őshüllőknél, dinoszauroszoknál is?
2016. jún. 11. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudok róla, hogy az őshullók használtak volna műpéniszt, csiklóizgatót, bilincset és szerepjátékokat.
2016. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Hát semmit nem tanultál biológia órán?
2016. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Mégis mit értesz erotikus játék alatt? Násztáncot?
2016. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a násztáncot el tudom képzelni a kisebb dinóknál. A legtöbb dinoszaurusz nagyon közel áll a madarak őséhez és nem is tudom melyik madár nem szokott násztáncot járni.
2016. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mindig tánccipőt vesznek fel hozzá.
2016. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20:54 kiégtem XDDD

Egyébként elképzelhető, de attól függ hogy melyik faj. Például szerintem a kisebbek, mint mondjuk a velociraptor vagy a deinonychus szerintem igen. Viszont a nagyobbak, például a sauropodák már nem. Földrengés keletkezne, ha brachiosaurusok játszanának egymással :D

2017. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

valóhában konkrét bizonyítékok vannak rá hogy a nagytermetű dinoszauruszok is ugyan úgy "táncoltak" egymásnak mint a mai madarak

[link]

2017. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7.A kiváló kutatómunkádért nagy pacsi!
2017. dec. 9. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!