Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet nem szeretni az...

Hogy lehet nem szeretni az állatokat?

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert valaki nem szereti, én se vagyok oda értük éppenséggel, igaz, nem is tudnám bántani őket. Az udvarunkon van vagy hat macska, mind kóbor volt. Nem szeretem őket, de nem is zavarom el. Hasznos kis jószágok és a kisfiam is szereti őket :)
2016. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Miert, mit lehet szeretni rajtuk?
2016. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Biztos van neked is olyan, amit nem szeretsz, pedig sokan igen. Különbözőek vagyunk, nem egyformán gondolkodunk.

Átérezni én sem tudom, milyen lehet nem szeretni egy állatot, de elfogadni el tudom, hogy nem gondolkodhat mindenki úgy, mint én. Elvárni úgyse lehet a másiktól, hogy az én értékrendszeremhez igazodjon.

2016. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudatlanságból. Nem negatív értelemben, mint butaságból, hanem amit nem ismersz azt nem szeretheted. Én pl. sosem szerettem a kutyákat, nem érdekeltek egyszerűen, aztán egyszer rámsóztak egyet ideiglenesen, a végén már én mondtam, hogy nem kell neki gazdát keresni, maradhat nálam, vagy hát nem vagyok hajlandó elengedni, úgy megszerettem. És azóta kiismertem a kutyák viselkedését, imádom őket. És így a többi állat is valahogy szerethetőbb lény nekem.
2016. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az érzések már csak ilyenek. Én gyerekkoromban az embereket nem szerettem. Mondjuk ma se, de most már nem mondom rá magamra olyan egyértelműen, hogy mizantróp vagyok. Amúgy ez teljesen jogos, a legkártékonyabb faj, egy igen combos kihalási esemény főbűnöse ésatöbbi.

Azért vannak jó egyedei is :)


Az állatokat általában szeretem, szinte csak az élősködők kivételek, illetve a halak is hidegen hagynak. De erről nem tehetek, ez jött. Semmit nem tettem azért, hogy szeressem a pókokat, pedig megvan a hátrányuk, ha ezrével vannak a házban (túl aprók, ki se tudnám őket vinni). A legyeket pedig nem szeretem, de általában kiengedem őket, mert a normál optimistákkal ellentétben én nem hiszem, hanem tudom, hogy általában a kijáratot keresik s jó eséllyel meg is találják, ha segítek nekik.


Nos, a fenti állatokat van, aki utálja és öldösi. Miközben pl. a tengerimalaccal játszani szeret, a disznót pedig megeszi. A legtöbb ember nem globális állatszerető... Ki ilyen, ki olyan.

2016. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos, eloszor is vizsgaljuk meg ki kit szeret es ki kit nem..


Az emberek altalaban nem szeretik egymast, de szeretik az allatokat..


Az allatok (kiveve talan a kutya) viszont altalaban nem szeretik sem az allatokat, sem az embereket ..


Mi kovetkezik ebbol?



Az az ember aki az allatokat nem szereti, igazabol egy ALLAT!! :D

2016. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van amelyik állatot nagyon nem szeretem. pl. a szúnyogot.

Meg más rovarokat se.

2016. júl. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!