Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy ivartalanított bak és...

Van egy ivartalanított bak és egy nőstény törpenyuszim. Egybeszoktattam őket, de a régi ketrec már kicsi kettejüknek. Mekkora ketrecet ajánlotok? A tipusszáma is érdekelne. Napközben kenelben vannak.

Figyelt kérdés

2016. jún. 26. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én karámot ajánlok nekik.Kb.4 négyzetcentiméter kéne kettőjüknek.Üsd be a googleba hogy Zooplus:karámok nyusziknak és kiad egy csomót.Szerintem ne ketrecet vegyél.Ha kérdésed van írj privát üzenetet nekem
2016. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már leírtam hogy kennelben tartom napközben őket...de estére azért mégiscsak kéne nekik egy ketrec......ez a ketrec nem jó nekik?: AniOne kisemlős ketrec Gizeh 2 emeletes 100x59x90 cm

Linket is küldök róla.. [link]

2016. jún. 26. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jó. 4 négyzetméter a minimum éjjel-nappali helynek és mellé napi 6-8 óra kiengedés egy nagyobb területen. Ez a minimum! A kennel való arra, hogy éjjelre bezárd, abból kell kiengedni... Az más kérdés, hogy Mo.-n sokan ketrecbe zárják a nyuszit, de az a nyúlnak kínszenvedés, még ha csak pár órát tölt is bezárva (főleg ha éjjel, mert akkor aktívabbak). Ha kennelben tartod, miért nem jó oda éjjelre bezárva? Minek akarod még kisebb helyre zárni őket? Egy nyúlketrec így néz ki:

[link]

Mármint ez a visszavonulóhely, ebből vannak még pluszba kiengedve.

Tehát 2 nyuszinak 4 négyzetméter, ahogy az első is írta. (plusz sok-sok kiengedés)

2016. jún. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval.Éjszaka a legaktívabbak és akkor még több helyre van szükségük mint nappal.Ne kínozd őket!
2016. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm...végül megoldottam...az a ketrec lett amit mutattam, de ki tudnak ugrani a kennelbe...most kb. ketreccel együtt 5-6 m² van nekik estére...és még ki vannak engedve
2016. júl. 8. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!