Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat lenne számomra...

Milyen állat lenne számomra az ideális?

Figyelt kérdés

Szeretnék valamilyen állatot tartani otthon, viszont elég sok korlátozó tényező van:

- reggel 8-tól este 6-ig kb. nem vagyok otthon, így se etetni, se foglalkozni nem tudok vele;

- ne legyen hangos a szomszédok miatt;

- ne legyen probléma a panelben tartása;

- néha hosszabb ideig nem vagyok a lakás közelében, így vagy hordozható legyen, vagy nyugodt szívvel rábízhassam valakire anélkül hogy tartanom kellene hogy megeszi a gondozója papucsát vagy macskáját.


Amit egyáltalán nem szeretnék, mert nem is mernék hozzájuk nyúlni:

- rovarok, pókok

- hüllők


Mit lehetne tartanom halakon kívül?


2016. júl. 8. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
hörcsög. Szinte igénytelen. Megfelelő méretű hely kell neki, estére játékok és kaja. Nem vagyok szakértő így részletesebben nem tudom leírni de szerintem egy höri jó lenne :)
2016. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aranyhorcsog, egyedül kell tartani, nem tűri, ha 2 van belőle, éjszakai állat, tehát nappal alszik, víz, eleseg legyen előtte:D
2016. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hörcsög vagy törpesün.

teljesen éjszakai állatok, nem zavarja őket,hogy nem vagy otthon napközben. lehet panelban is tartani(kivéve ha az albérlő nem engedni).

hordozhatóak is, kb végig alusszák az utakat. de célszerűbb inkább otthon hagyni és megkérni valakit,hogy adjon neki enni meg inni.

még annyi jutott eszembe,hogyha undorodsz a bogaraktól, rovaroktól akkor lehet nem a törpesün a te állatod. igényli az ilyen eleséget. pl lisztkukac, tücsök stb.

2016. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Törpesünben már gondolkoztam egyébként.

Inkább félek tőlük, főleg a pókoktól. De kukacot, tücsköt simán adok neki, ha arról van szó.

2016. júl. 8. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!