Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a neve, ennek a törpenyúlfa...

Mi a neve, ennek a törpenyúlfajtának?

Figyelt kérdés

Nemrégiben láttam egy kis törpenyuszit az egyik ismerősünknél. Kérdeztem is hogy milyen fajta, mert szeretnék én is egy hasonlót, de ők nem tudták, mivel csak pár napja gondozzák mert a szomszéduké aki nyaralni ment.


Szóval olyan kicsi volt, fehér, kis fülekkel, és hatalmas szőrzettel :D .

Alig látszódott a szeme, akkor volt a szőrzete.


Ennek a fajtának a nevére volnék kíváncsi. :)



2016. júl. 18. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hoszúszőrű törpenyúl? Egyébként ha nyulat akarsz akkor minimum 2 kell és 2 nyúl 4m2 területet igényel vagy többet. Az etetésük is eléggé macerás, mindig füvet és más fűféléket kell szedni és a takarmányt is be kell szerezni. Én ugyan nem tartok nyulat és még nem is tartottam eddig de szerintem elég macerás.
2016. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oroszlanfeju törpenyúl.
2016. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami csupa szőr az a duplagénes, nekem is olyan nyuszim van. De tényleg kettőt kell tartani minimum és nem egy szórakoztató dolog a tartásuk. Na meg nem is olcsó.
2016. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

oroszlánfejű törpe, dupla génes lehet. Lehetne egyébként törpe angóra is, de az Mo.-n szerintem nincs.

Ahogy írják, minimum 2 nyuszi, mert társas állatok, kettőnek minimum 4 m2 terület napi 6 óra kiengedés mellett. Ha ezt tudod biztosítani, akkor oké.

2016. júl. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!