Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van Keszthelyen és/vagy...

Van Keszthelyen és/vagy környékén papagáj tenyésztő? Nimfa papagájt szeretnék venni ( minél fiatalabbat), mert kézhez akarom szoktatni.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia :) Én Keszthelyi voltam,nem rég költöztem el Keszthelyről,és a Skála mögött a Horváth Zoltánéknak a kisállatboltjában kapsz bármilyen papagályt és náluk egészséges is.Mi újság van Keszthelen?A Tesco-ban voltam frissáru igazgató :D
2010. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is voltam a Skála mögött a kisállat kereskedésben és ott is akartam venni csak több helyen is mondták, hogy tenyésztőknél szelídebb madarakat lehet kapni.
2010. ápr. 18. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Régebben volt a házuknál (a temető felé van) is egy bolt és ott is tartottak egy csomó madarat. Mondd meg hogy fiatal madarat akarsz. Keress rá a neten papagájtenyésztőkre,biztos van itt a környéken is.:)
2010. ápr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én tudok neked tenyésztőt, ha még kell nimfa most keltek ki 1 hónapja a nimfák. 30 km re keszthelytől. ha kell írj privátot.
2010. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!