Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Új ketrec kell a tengerimalaca...

Lexa Alexa kérdése:

Új ketrec kell a tengerimalacaimnak. Hogy szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés

3 tengerimalacom van, és amilyen ketrecük van az már kicsi. 16.000-ért láttam megfeleő méretűt.

Már csak a pénz kell. Kérlek segìtsetek,hogyan szerezzek pénzt.


2016. aug. 5. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Hát nem is tudom...... talán dolgozzál ??
2016. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Dolgozz.

Vagy mit gondolsz, mi itt összedobjuk a pénzt neked?

Ha nem tudsz az állatodnak megfelelő körülményeket biztosítani ne tartsd. Ennyi.

2016. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
37%
add el az egyik vesédet vagy állj be prostinak ,ha vagy már 18.
2016. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is valami munkafélét javasolnék :-) Hány éves vagy és mihez értesz? Hátha van valami ötlet a megoldásra
2016. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Kolduljál az utcasarkon(akár hegedülhetsz is), gyűjts beteg gyereknek, árulj kokót... stb. Millió lehetőség van, és hát van valami olyasmi is, hogy munka, de bocs, ezt nem tudom, mit jelent.


Üdv,

Gazsi

2016. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Dolgozz.


Ha tehetséges vagy valamiben (tudsz rajzolni, jól fogalmazol, esetleg tudsz barkácsolni vagy például menő sapikat, állatkákat kötni) akkor abból is össze tudsz kaparni elég pénzt egy ketrecre.

2016. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na! Valami ilyesmire gondoltam én is! Van egy csomó lehetőség. Vagy nézz körül otthon és ami nektek fefelesleges, tedd fel mondjuk a V....rára!

De én pl lehet, még egy nagytakarításért is fizetnek! Utálok port törölni és ablakot pucolni.. .

Szóval ezer és egy lehetőség kínálkozik. És nem 16M-ról van szó!

2016. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Helyedbe elmennék házalni a szomszédokhoz, kutyasétáltatás, takarítás akár főzés. Vérplazma adás is járható út.
2016. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még hogy mondjuk magad csinálj nekik ketrecet? Mert az feleennyibe sem kerülne... sőt van ahol ingyen is tudsz szerezni mondjuk raklapokat vagy valamit, abból is lehet csinálni. És akkor már rögtön semmibe nem kerül, max pár szöget kell venni, esetleg egy kis fűrészt ha nincs senki ismerősödnek ilyesmi.
2016. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudok segíteni! Imádok barkácsolni! Ha gondolod, akkor dobj egy üzit priviben. Elmondod mit szeretnél én meg megmondom, hogy tudok-e benne segíteni?
2016. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!