Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Vetasa-nál szeretnék vásárol...

A Vetasa-nál szeretnék vásárolni. Ismeri őket valaki, esetleg valami pozitív vagy negatív tapasztalat?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 21:26
 1/1 anonim válasza:

Az EU egyik alapelve mindenkinek joga van a pénzéért jó minőségű áruhoz, szolgáltatáshoz. A kifogást minden cég "rendezi jogszabály erejénél fogva". Ugyanaz a cikk neten beazonosítható , szabadon megválasztható még az az üzlet is. {vásárlói szabadság. }

Senki nem mondhatja meg mit tegyél, mit ne, még a kereskedő gyártó sem. ez üzletrontás lenne. Ezt én nem vállalom be- Sose szoktam senkit faggatni, mit , hol vegyek ... ott a net EU-szerte, világszerte.., ami csak szükséges. megkereshető Nekem hiába mondják hogy ez a tuti, árucikk az nem szolgáltatás, nem iparos munka (fodrász, cipész, személyi szolgáltatók) Az egyes gyártók termékei az forgalmazókként más és más áron van ez nyilvánvaló. a többit maga "leendő"vevő dönti el. Természetes dolog az ajánlatkérés, termékismertető(fogyasztóvédelmi törvény) Sajnos, számos eladó nem rendelkezik elemi áruismerettel sem(pl .: a vevőnek nem képes elmagyarázni a készülék működését, amit ő forgalmaz. ( neves vevőszolgálatok is bénáznak)-tapasztalom ezért nem is zaklatom őket.


Összegezve: eldöntöd.

2016. aug. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!