Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A szúnyogok hova NEM mennek?

A szúnyogok hova NEM mennek?

Figyelt kérdés

Keresünk egy olyan helyet ahol éjjel sincsenek szúnyogok, mert fotózni akarunk, de képtelenségnek bizonyul, nem is vagyunk se vízparton se kukoricásban és mégis egész szúnyograjok kapnak el minket sötétedés után.


Hova érdemes menni sztetek ahova tuti nem jönnek?


2016. szept. 2. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább meg kellene előzni, hogy rátok szálljanak. Bár erre sincs tuti módszer, még a Szuku meg ilyenek sem mindig hatásosak. Nem tudom, hol akartok fotózni, de jön most majd pár hűvösebb éjszaka, és talán kihalnak ezek a fenevadak. Mit szeretnétek fotózni?
2016. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekünk jó a sima utcai környezet is na de ott is vannak ... egyszerű, sima "emberfotó" az éjszakában a cél, de komolyan megkattanunk már, képtelenség
2016. szept. 2. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak régen jártam az utcán, de én nem tapasztaltam ezt. Mondjuk errefelé irtották is őket. Ha nagyon nem találtok alkalmas helyet, és kültérben gondolkodtok, akkor egyszerűbb, ha vártok pár hetet, amíg megdöglenek ezek a paraziták.
2016. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!